Tak si so mnou zopakuj

Autor: Ján Vilček | 21.8.2016 o 23:20 | Karma článku: 9,29 | Prečítané:  111x

Vlastne by sa dalo chápať, že o islame toho ľudia veľmi nevedia, ak niečo vedia, býva to často iba čiastkové, neúplné, skreslené, z druhej ruky, ba ani Korán nečítal kde-kto a dokonca aj tiež-odborníci, ktorí mali zostať nad vecou

     ...často mu skrz-naskrz prepadli, asi aj preto tie obvinenia z islamofóbie alebo xenofóbie...

     (Sorry, po oprávnenej kritike, že ponúkam obsiahle texty, bol tento raz skrátený – dúfam, že to na konečnom výsledku nebude tak okato kričať...)

     Ďalšou vecou je, ak si niekto dovoľuje urážať milióny ľudí Európy tým, že ich označuje za duševne chorých, teda xenofóbov alebo islamofóbov. Xenofóbia je predsa psychická porucha, chorobná úzkosť z neznámeho alebo z neznámych (cudzincov), pritom u fóbií si jedinec, postihnutý nezmyselným strachom naplno uvedomuje, takže, každý normálny človek vie, či xenofóbiu má alebo nemá. Známe je to napríklad u akrofóbie, strachu z výšok, arachnofóbia - strach z pavúkov, musofóbia - chorobný strach z myší atď. ((Islamofóbia by bola tiež oprávnená len vtedy, ak by šlo o strach z islamu a islamistov – ale nenazýval by som tak tých, ktorí majú oprávnené a realistické poznanie, z toho vyplývajúcu obranu a dištanc, adekvátny odpor – pojmom, ktorý predpokladá neznalosť, nevedomosť, prekvapenie, prípadne chorú pasivitu – ako keď vás napadne besný pes horlivého katolíka a vás obviní jeho majiteľ, ktorý sa hrdí svojou katolicitou (!), ako keby obeť bola vinnou, a nie on, páchateľ + majiteľ toho psa...))

     Jeden z mnohých výrokov typického „slniečkára“: „Ani v najmenšom nechcem bagatelizovať veľké problémy, ktoré Európe prináša a ešte prinesie exodus ľudí, medzi ktorými je naozaj ťažké rozlíšiť tých, ktorí utekajú, aby zachránili životy svoje aj svojich rodín, od tých, ktorí podľahli sľubom podlých obchodníkov s ľudskými nádejami..."
     Takéto a podobné frázy môžeme a zvykneme počúvať takmer denne od európskych politikov, ktorí na islamizácii Európy spolupracujú, dané problémy nemienia riešiť, len si môžeme všimnúť, že autor sa vôbec nezmieňuje o salafistoch, o džihádistoch, alebo aj o teroristoch, ktorí medzi imigrantmi sú, čo dnes už vie každý, kto sa tým čo len trochu zaoberá.
     Ak niečo skutočne odporuje islamu, je to tzv. „islamský štát..." K tomu môžeme uviesť porovnanie medzi IS a dnešnou Saudskou Arábiou (SA). Tu si môžeme všimnúť, že krádež sa v SA trestá amputáciou pravej ruky, zatiaľ čo v IS „len" ruky ((postihnutému to môže byť jedno, alebo je ľavákom?)). To je však možné vysvetliť tým, že v IS možno už prišli na to, že amputácia pravej ruky diskriminuje pravákov, takže oni asi najskôr zistia, či obvinený je ľavák alebo pravák, až podľa toho sa napokon rozhodnú, ktorú ruku mu fakticky odseknú.
     Pri treste smrti za prejavenú homosexualitu sa oba štáty už úplne zhodujú.
     Zhodné je to aj v prípade nevery u zosobášených - smrť ukameňovaním.
     A pedofília, teda detské nevesty, je legálna v oboch týchto štátoch. O Turecku presakuje tiež, že je v tom namočené... ((Správny mohamedán chce či musí napodobniť Mohameda a on sa vyspal s deväťročným dievčaťom)).

     Zavedenie islamského práva šaríja podporuje 72 % moslimov vo Francúzsku a 69 % v Británii.
      Mohamedán Hatem Berrezouga, ktorý žije v susednej Českej republike, v rozhovore pre DVTV tvrdil, že tzv. islamský štát má oporu v islame a jeho tradíciách... Škoda, že to nevedia Juncker und Merkel.

     Napríklad taký monsignore Halík má naozaj oxfordskú úroveň: imigranti, ktorí páchajú zločiny, teda vlastne nie sú mohamedáni, a to ani v tom prípade, že sa za mohamedánov vyhlasujú.

     Mons. Halík uvádza: „Islam má dnes 1,6 miliardy štatisticky počítaných veriacich..." Správne by tam tam však malo byť: 2 milióny veriacich, zatiaľ čo 1 miliarda a 598 miliónov je tých, ktorí sa za moslimov iba vydávajú. ((A je jedno, či ich je 1,1 miliardy alebo až 2,1 miliardy, lebo stačí malá, veľmi malá, časť z nich a ak sa rozhodnú, že budú dodržiavať nariadenia, odporúčania a príkazy Koránu alebo napodobňovať Mohameda, vyjde to na rovnako – hororovo)).

     Alí Sinai, bývalý mohamedán, napísal knihu „Ako porozumieť Mohamedovi a moslimom“ ((moslim = mohamedán)), z nej možno citovať tie zákony práva šaríja, ktoré sa týkajú práve nemohamedánov, str. 301:
     8. mohamedán, ktorý sa zriekol islamu, musí byť zabitý. - Práve preto, že je nemohamedán, ale kedysi bol mohamedán.
     10. Mohamedán nebude odsúdený na trest smrti za zabitie nemohamedánov.
     13. Nemohamedáni nie sú rovní mohamedánom a musia sa podriadiť „právu“ šaríja, ak chcú zostať v bezpečí. Nesmú sa ženiť s mohamedánkami, verejne vystavovať víno alebo bravčové,...
     14. nemohamedán sa dopúšťa zločinu, ak predáva zbrane niekomu, kto ich použije proti mohamedánom. Nemohamedáni nesmú mohamedána prekliať, urážať Alaha, Proroka, ani islam... ((Mohamedán sa svojimi skutkami, svojimi postojmi a aj myslením preklínajú úplne sami. Uraziť možno iba skutočného boha, a nie ireálneho A. Prorok nebol prorokom, ale iba samozvaným p. Islam je totalitná ideológia)).
     30. Na dôkaz svojho znásilnenia musí mať žena štyroch mužských svedkov. ((To by som chcel vidieť tých 4 ctihodných mužov, ktorí by si to dovolili!))
     Kým mohamedánska populácia tvorí okolo 1 % obyvateľov, bude považovaná za mierumilovnú menšinu, ktorá nikoho neohrozuje... Pri zastúpení 2 – 3 % začnú mohamedáni obracať na vieru príslušníkov iných etnických menšín a nespokojných skupín obyvateľstva, predovšetkým väzňov a členov pouličných gangov a podobne."

     Mons. Halík veľmi kritizuje Čechov za to, že odmietajú pridelené kvóty utečencov, ale to, že Saudskí Arabi utečencov neprijímajú, údajne preto, že sa „boja terorizmu“ (!) a v roku 2014 postavili na hranici s Irakom 1300 km dlhý dvojitý plot s detektormi pohybu, strážnymi vežami, kamerami pre nočné videnie a 30 000 vojakov (!), toho si, bohužiaľ, nevšimol. Amorálnosť by dosiahla (ak by bola hmotná v podobe planéty) odhadom dve tri veľkosti Jupitera...

    pramene:

    http://www.middleeasteye.net/news/crime-and-punishment-islamic-state-vs-saudi-arabia-1588245666
    http://eaworldview.com/2015/09/syria-analysis-why-saudi-arabia-is-not-taking-refugees/
    http://pamelageller.com/2015/09/muslim-countries-refuse-to-take-muslim-refugees-fear-terrorism.html/
     Odvolal by som sa na text Fethullaha Gülena uverejnený v denníku Le Monde 17. decembra 2015, ktorý nabáda mohamedánov, aby kriticky preskúmali ponímanie islamu. Tento text je veľkou nádejou do budúcna, ale zároveň dôkazom, v akej hlbokej kríze sa islam v dôsledku radikalizmu a politizácie nachádza. Islam je do značnej miery postavený na právnych verdiktoch Stredoveku, čo napokon kritizoval aj sám Güllen. Problém je teda teologický a aj právny. V tejto oblasti európske inštitúcie len ťažko niečo zmôžu. Nedokážem si predstaviť, ako Juncker alebo Merkelová vstupujú do teologickej diskusie o náboženstve, ktorému očividne vôbec nerozumejú. Európske elity stále veria len v mierumilovný islam, ale ten je určitým ideálom, ku ktorému má islam v súčasnosti, bohužiaľ, veľmi ďaleko. A ešte Frau Merkel zapotí, že islam patrí k Nemecku – ak patrí islam, tak aj nacizmus, fašizmus a socializmus! ((Ak môže jedna totalitná ideológia, prečo nie zvyšné?))

     Prečo Mohamed nebol prorok Ten, kto sám seba vyhlasuje za božieho posla, by mal žiť svätý život. Nemal by podliehať túžbam, nemal by byť sexuálne perverzný, nemal by znásilňovať, nemal by byť pouličným lupičom, vojnovým zločincom, masovým alebo úkladným vrahom ((kde Stalin, Brejvik a im podobní vyznievajú pri ňom ako neviniatka)). Ten, kto sa vyhlasuje za božieho posla, musí mať výnimočný charakter. Musí byť povznesený nad neresti ľudí svojej doby. Napriek tomu bol Mohamedov život skôr životom gangsterského krstného otca. Okrádal karavány kupcov, drancoval nevinných ľudí, masakroval celé populácie mužov a zotročoval ženy aj deti. Znásilňoval ženy, zajaté vo vojne po tom ako zabil ich manželov a svojim nasledovníkom odkázal, že je v poriadku mať sex s ich zajatcami (otrokmi) a ich právoplatným „majetkom” (Korán 33:50). Vraždil tých, ktorí ho kritizovali a dával ich popraviť po tom ako sa dostal k moci a stal sa de facto despotickým vládcom súdobej Arábie. Mohamed postrádal súcit. Bol posadnutý svojimi snami o veľkoleposti, nedokázal odpustiť tým, ktorí mu stáli v ceste. Mohamed bol narcista ako Hitler, Saddám Hussajn, Stalin a X iných podobných. Bol nekonečne rafinovaný, vedel manipulovať ľuďmi, ale jeho emočná inteligencia bola vyvinutá menej ako u päťročného dieťaťa. On jednoducho nedokázal cítiť cudziu bolesť (bol psychopat). Brutálne masakroval tisíce nevinných ľudí, raboval ich majetok. Jeho ambície boli veľké a vo svojom narcizme úprimne veril, že je oprávnený robiť, čo sa mu zachce a páchať všetky druhy zločinov, že jeho akty zla sú oprávnené.

     Prečo Korán nie je od Boha Mohamed nevykonal žiaden zázrak, keď naňho tlačili, tvrdil, že jeho zázrakom je Korán. Napriek tomu už zbežný pohľad na Korán odhalí, že táto kniha je plná chýb (žiadna podobnosť s Bibliou, ani len mini-náhodná!). Korán je plný vedeckých prehreškov, hrubých historických chýb, matematických omylov, logických absurdít, gramatických chýb a etických bludov. Je zle zostavený a sám sebe protirečí ((podľa dôkladného prieskumu nezávislých objektívnych skúmaní: kladného je v Koráne odhadom 24 %, negatívneho zvyšných 76 %!)). V Koráne nie je nič inteligentné a už vôbec nie zázračné. Mohamed vyzýval ľudí, aby vytvorili „vlastný výrok z Koránu” alebo našli v ňom chybu, ale mohamedáni by zabili kohokoľvek, kto by sa ho pokúsil kritizovať. V takejto atmosfére pokrytectva a násilia pravda bola prvou obeťou.

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Kto nesúhlásí, je proti

     Každá krajina, ktorá sa postaví za mohamedánskeho „duchovného“ Fegullaha Gülena, nebude priateľom Turecka a bude vnímaná ako štát, ktorý je vo vojne s týmto členom NATO, vyhlásil premiér Binali Yildirim.

     Prezident Erdogan už predtým poznamenal, že pokus o prevrat bol dielom stúpencov „duchovného“ Fethullaha Gülena.

     Erdogan ho dlhodobo obviňuje zo snáh o vybudovanie „paralelných štruktúr“ v radoch tureckej justície, školstva, médií a armády. To všetko má slúžiť k zvrhnutiu jeho vlády. Podľa Erdogana dnešné udalosti dokazujú, že Gülenova skupina je ozbrojenou teroristickou organizáciou.

     Turecký minister práce Süleyman Soylu išiel v obvineniach ešte ďalej. Vyhlásil, že za prevratom stoja Spojené štáty. Spájanie USA s pokusom o puč sa však nepáčilo americkému ministrovi zahraničia Johnovi Kerrymu.

     Reagoval, že tvrdenia, naznačujúce možnú účasť USA na nevydarenom puči v Turecku, škodia vzájomným vzťahom.

     Na celej planéte Zem nejestvuje žiadna psychiatrická klinika, ktorá by týchto šialencov dokázala vyliečiť – viete, pani Merkel?!

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na uniknutie.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto vynadať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi: ak môžete darovať na lieky+liečbu: SK3711000000008019075586)

+

+

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Systém, ktorý zostrelil lietadlo nad Ukrajinou, priviezli z Ruska. Pozrite si tlačovku vyšetrovateľov

Pri tragédii spred dvoch rokov zomrelo 298 ľudí na palube letu MH17.

AUTO

Viete, akými spôsobmi sa dnes kradnú autá?

Podľa oficiálnych štatistík polície vlani zmizlo 1 932 áut.

KOMENTÁRE

Budúcnosť je dôležitejšia ako minulosť: za Šimonom Peresom

Nositeľ Nobelovej ceny za mier Peres vždy tvrdil, že Oslo nikdy neoľutoval.


Už ste čítali?