Spýtajte sa Frau Angela Dorothea Merkel

Autor: Ján Vilček | 23.8.2016 o 23:55 | (upravené 24.8.2016 o 0:14) Karma článku: 8,94 | Prečítané:  227x

Tento týždeň sa vraj pani kancelárka BRD má stretnúť nielen s českým, ale aj s rakúskym a slovenským premiérom, ak som to počul správne. Som jemne zvedavý, či niekto z nich bude mať „odvahu“ spýtať sa aj na to, čo nie je pre uši

     ...médií?

    Pani Angela Dorothea Merkel, prečo ako kancelárka Bundes republik Deutschland sústavne  ignorujete a neskutočne bagatelizuje plne prirodzené obavy domorodých Nemcov z plazivej islamizácie vašej rodnej krajiny? Koho vlastne reprezentujete? Názov vašej strany prezrádza „kresťanský“ prvok, ale už vám niekto povedal, že kresťanstvo je o úplne iných veciach, než ktoré presadzujete proti vôli Nemcov a domorodých Európanov?
    Pani Angela Dorothea Merkel, vy tvrdohlavo tvrdíte, že totalitná ideológia islam patrí k Nemecku, a to úplne prirodzene, ste o tom naozaj presvedčená, alebo len hráte hru za niekoho iného z úzadia? Historicky rozhodne nie je od čias vzniku BRD na nemeckom území islam doma, k Nemecku patria rôzne formy kresťanstva, ale je možné, že už vaši predchodcovia vo vládach to pekne krásne pokakali s prílivom tureckých mohamedánov a teraz sa bojíte priznať krutú realitu? A ak je pravdou, že Nemecku patrí islam, prečo nie aj nacizmus, fašizmus, aj s komunistickým socializmom – veď ak jedna totalitná ideológia, tak aj tie zvyšné, prečo nie?
    Pani Angela Dorothea Merkel, trváte na svojom morbídnom názore, že je potrebné prijať všetkých utečencov z vojnou devastovanej Sýrie, popri ktorých sa dostanú do Európy aj dvojnásobne početnejší dav ilegálnych migrantov? Uvedomujete si pani Angela Dorothea Merkel, že Sýria mala čosi cez 22 miliónov obyvateľov a väčšina z nich trpí aj kvôli vašim zbraniam a vašej politike? Občianske vojny, mnohokrát vyvolané zásahmi Západu ničia život ďalším stámiliónom ľudí - naozaj ste presvedčená, že problémy sa vyriešia masovým presťahovaním všetkých ľudí z krízových krajín do Európy? A prečo to robíte tak, že najprv prídu k vám a následne ich nanútite nám, nevinným?
    Pani Angela Dorothea Merkel, stále trváte na svojom hesle „Wir schaffen das“? Považujete za integračný „úspech“, keď sa podľa ostatných prieskumov vlani z 1,2 miliónov imigrantov v Nemecku podarilo zamestnať odhadom 200 ľudí? Keď sa bezpečnostná situácia v Nemecku, ale aj v iných krajinách výrazne zhoršila? Prečo ste si neobjednali odborníkov na klinike na riadne vyšetrenie?
    Pani Angela Dorothea Merkel, stále považujete za „férové“ pozývať imigrantov do Nemecka a potom ich ubytovať hromadne v telocvičniach, odkiaľ ste vyhnali športujúcu mládež? A to rátate, že aj my v Strednej Európe prestaneme športovať iba kvôli vám?
    Pani Angela Dorothea Merkel, považujete za pokrytecké alebo za prijateľné, že vítacou politikou komplikujete život celej „našej“ Európe a Nemci sa zároveň chvália historicky rekordným predajom zbraní do zahraničia s ročným ziskom v prepočte XX miliárd eur? Ten váš krvavý predaj rastie rapídne aj vďaka kríze na Blízkom východe a v Severnej Afrike – nestrhávate sa občas zo sna? Nemali by ste do krízových krajín vyvážať miesto zbraní radšej učiteľov, čerpadlá na vodu, všakovakých expertov, ktorí tamojších domorodcov naučia miesto bojovania pestovanie plodín na obživu, vyrábať užitočné pomôcky, ba aj pracovať?
    Pani Angela Dorothea Merkel, vari považujete za „normálne“ pozvať si kohosi na návštevu a potom ho chcieť ubytovať u kadejakých susedov, kde o návštevy nemajú vôbec záujem a chcú si uchovať vlastný obvyklý pokoj (lebo sú chudobní ako kostolné myši)?
    Pani Angela Dorothea Merkel, považujete za bežné či férové – presúvať ilegálnych imigrantov, ktorí chcú žiť jedine v Nemecku, do krajín, kde žiť nikdy nechcú? A štátom, ktoré si nechcú nechať od vás diktovať a odmietajú takýto „obchod s ľuďmi“, prečo hrozíte finančnými sankciami či iným postihom? Fakt sa nestrhávate ešte zo sna a čo vraví vaše svedomie?
    Pani Angela Dorothea Merkel, fakticky vám neprekáža, že sa v Nemecku, ktoré je preslávené zmyslom pre poriadok a čistotu, pohybujú bez kontroly tisíce ilegálov, ktorých životný štýl je vo svojej podstate nekompatibilný s tým vaším nemeckým? Príde vám normálne, že všetky médiá zamlčujú kriminálne konania imigrantov? Skutočne nemáte Pána Boha nad sebou?
    Pani Angela Dorothea Merkel, uvedomujete si občas, že Veľká Británia nevystúpila z EÚ preto, že by nechcela byť súčasťou Európy, ale preto, že jej domorodým občanom prekáža byrokratická buzerácia či diktát z Bruselu? Že si Briti chcú sami riadiť svoju migračnú politiku? Že nechcú britskú verziu Merkel ani Juncker?!
    Pani Angela Dorothea Merkel, je azda podľa vás „normálne“, že vonkajšie hranice EÚ sú deravé ako syr z výpredaju a komická agentúra Frontex slúži nie ako pohraničná stráž, ale ako finálny distribútor imigrantov do Európy, v podstate partner gangov obchodujúcich s ľuďmi? Neboli ste pri ich inštruovaní? Spíte pokojne?
    Tých otázok je, samozrejme, oveľa viac, naozaj by bolo zaujímavé poznať poctivé odpovede pani Angely Dorothei Merkelovej...

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

Počet mohamedánov v Európe ešte pred začatím súčasnej migračnej vlny (t.j. pred januárom 2015 – údaje v miliónoch):

Bulharsko 1,02

Francúzsko 4,71

Holandsko 1,00

Belgicko 0,63

Nemecko 4,76

Rakúsko 0,45

Grécko 0,61

Veľká Británia 2,96

Švédsko 0,43

Dánsko 0,23

Taliansko 2,22

Slovinsko 0,07

Španielsko 0,98

Fínsko 0,04

Rumunsko 0,07

SPOLU: 21,08

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na uniknutie.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto vynadať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi: ak môžete darovať na lieky+liečbu: SK3711000000008019075586)

+

+

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Procházku vyslali do Luxemburgu s pochybnosťami

Šéf Siete sudcom zatiaľ nikdy nebol. Ak sa ním stane, oproti slovenským kolegom so skúsenosťami zarobí niekoľkonásobne viac.

DOMOV

Do Trnavy sa tlačí extrém aj cez primátora

Radikáli chvália Bročku za to, že im poskytuje priestor.

TECH

Skvelý smartfón za dve stovky? Odporúčame Honor 7 Lite (recenzia)

Kovový smartfón s dlhou výdržou batérie a skvelým fotoaparátom.


Už ste čítali?