Budúcnosť: zakázať »Korán« a zatvoriť mešity

Autor: Ján Vilček | 30.8.2016 o 23:55 | (upravené 31.8.2016 o 8:31) Karma článku: 8,04 | Prečítané:  199x

Možný favorit na budúceho holandského premiéra, pán Geert Wilders zverejnil svoj „manifest“ pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami v Holandsku, ktoré sa uskutočnia už v marci. Líder holandskej strany Slobodných (PVV) prisľúbil

     ...spoluobčanom zakázať nenávistný Korán a zatvoriť mešity. Geert Wilders vyzýva k totálnej deislamizaci Holandska a prisľúbil ukončenie migrácie z islamských krajín.
     Vo svojom manifeste Geert Wilders uvádza, že by rád uzavrel všetky islamské školy v Holandsku a rovnako tak aj azylové centrá. Ak bude zvolený budúci rok holandským premiérom, tak sa zasadí o zákaz nosiť moslimským ženám na verejnosti total-zahaľujúce burky a podobné doplnky.
     Panu Wildersovi prajem premiérstvo už mnoho rokov, pretože už dlho je islam v Holandsku veľký problém, rovnako ako v ostatných krajinách, kde dostala priestor totalitná ideológia islam, ktorá ako jediná má kvôli „zaslepeným“ (slepým?) politikom voľné pole pôsobnosti, hoci nebezpečenstvo totalitnej ideológie islam je omnoho väčšie ako bolo v prípadoch nacizmu, fašizmu, socializmu. Obrovská neznalosť vrcholových aj bežných politikov je enormná, potom sa nečudujme, že sa tak ľahko darí ohlupovať davy domorodých obyvateľov EÚ...

     Geert Wilders na to celé dlhé roky trpezlivo upozorňuje a nahlas, bez politickej korektnosti, opisuje holandskú „krutú“ realitu. V Holandsku dostala totalitná ideológia islam priestor až nepochopiteľný (rovnako ako všade inde, kde ho dostali), pretože už v roku 2010 tvorili netolerantní mohamedáni (ktorí majú príkaz z knihy Korán, aby likvidovali ne-mohamedánov, či už sú veriacimi alebo nie sú, to zarytých nenávistníkov nezaujíma) viac ako 5,5 % (!) populácie v Holandsku (Pev Research Center).
     V Holandsku žije asi 16.4 milion ľudí, z ktorých bolo už pred šiestimi rokmi viac ako 900 000 mohamedánov. Mešít je v Holandsku údajne 475 (Dutch News.nl) a ťažko si predstaviť, že ich Holanďania zbúrajú a zakážu opovrhnutiahodný Korán, keď holandské vlády celé roky výstavbu mešít a integráciu mohamedánov merkelovsky podporovali. Pán Geert Wilders môže zvíťaziť vo voľbách Holanďanov, ale ťažko uveriť, že ešte možno Holandsko totálne deislamizovat, a to po desaťročiach prijímania mohamedánskych džihádistov (džihád kolísok – je naznačenie, že vražedný samozvaný prorok Mohamed prikázal svojim verným, aby sa šírili aj svojím množstvom a nad-reprodukciou).
     Ťažko si už predstaviť ako možno dnes holandským občanom, trebárs tureckého pôvodu (2 %!) zakázať totalitno-nenávistný Korán, ktorý zapríčinil v dejinách toľko utrpenia a nešťastia. Je obava, že to už jednoducho nie je možné. Holandsko im dalo občianstvo ako mohamedánom a tak to asi aj zostane. Navždy. Ale ukončenie migrácie z islamských krajín by bol dobrý krok a hodno veriť, že sa to pánovi Wildersovi pre ich Holandsko naozaj podarí.

     Ak by dodržovali prijaté zákony, zvyklosti - tak v OSN ako aj v EÚ by museli zakázať totalitnú ideológiu islam, ktorá je v plnom rozpore s Deklaráciou ľudských práv a občianskych slobôd - - - ale ako vidno, super-politici v štýle Juncker+Merkel dokážu znásilniť realitu v prospech záujmu ziskov...
     „Ak sa stanem premiérom, uskutoční sa aj v Holandsku referendum o odchode z EÚ".
     „Nechajte Holanďanov rozhodnúť sa".
     „EÚ nám berie slobodu rozhodovať a určovať naše vlastné azylové zákony". ((Ak by sa dodržovali teraz platné azylové zákony, muselo by sa riadne opakovať, že právo na azyl má jednotlivec, ktorý uteká pred vojnou či prenasledovaním, ak požiada v prvej bezpečnej krajine, a nie ako si to Frau Merkel a jej verní predstavujú – Frau Merkel by mala pykať za svoje zločiny, a nie aby nútila celú Európu, aby sa bláznila spolu s ňou!))
     „To je dôvod, prečo je nutné opustiť EÚ". ((Alebo by bolo vhodné, aby sme sa vrátili k pôvodným myšlienkam zakladateľov EÚ a nerobili kotrmelce Juncker-company and spol...
     „Je čas pre nový začiatok postavený na našej sile a suverenite."
     PVV by v súčasnom holandskom parlamente pravdepodobne vybojovala 35 kresiel zo 150, čo by bolo o desať kresiel viac, než má Liberálna strana súčasného premiéra Marka Rutte.
     Geert Wilders tiež minulý mesiac povedal, že je hrdý na svoj pevný postoj k totalitnej ideológii islam a že nemá problém s imigrantmi z bývalej východnej Európy, ale má problém s imigráciou z islamských krajín.
     „Nemôžeme prijať žiadnych utečencov zo Sýrie a Iraku". ((Pokiaľ ide o Sýriu, tak nikto nevie presne určiť, koľko z aktuálnych utečencov sú vlastne takzvaní umiernení rebeli, čo je však iba krycí názov pre islamských teroristov, ktorí sa snažili zlikvidovať legálny sýrsky režim – tak týchto ľudí si nasáčkujeme do Európy? Frau Merkel, čo keby ste sa nechali radšej liečiť, a to prv, ako zničíte Európu a jej domorodých obyvateľov?))
     O usporiadaní referenda ohľadom prípadného vystúpenia z EÚ prehovoril aj vodca talianskej strany piatich hviezdičiek Beppe Grillo, kerý povedal, že sa EÚ rozpadá a všetky krajiny EÚ by mali usporiadať referendum...
     Taliansky premiér Matteo Renzi má však s prezidentom Francúzska Hollandom a nemeckou kancelárkou Merkelovou inú „víziu“ a slová plné »optimizmu«. Na talianskom ostrove Ventolene sa uskutočnila schôdza spomenutých európskych »elít«.

     „Mnoho ľudí si myslelo, že EÚ je v koncoch kvôli Brexitu".

     „Nie je to tak".

     „Chceme písať budúcnosť". ((Pán Boh s nami a banditi okolo Merkel+Juncker preč!))
     Podľa poľskej televízie TVP INFO a servera protiprúd, vznikol nový dokument, ktorý sa volá „Silná Európa v neistom svete", v ktorom sa píše okrem iného: „Naše štáty zdieľajú spoločné predurčenie a spoločný rebríček hodnôt, ktoré dávajú predpoklad k ešte hlbšiemu zjednoteniu nášho obyvateľstva". ((Hlavne, že sa nikto obyvateľstva, ktoré je aj voličské, neopýtal, či si želá túto nezmyselnú politiku, ktorá je z dlhodobého hľadiska likvidačná)).

     „Budeme teda usilovať o politickú úniu v Európe a pozývame ďalších Európanov na pripojenie sa k projektu". ((Bolo by ľahšie pozatvárať týchto chorých akože-elitárov a vrátiť sa ku zdravému rozumu!)) Táto vízia by teda mohla a asi mala znamenať, že štáty EÚ nebudú mať vlastnú armádu, alebo len čiastočne, ale akúsi veľkú európsku armádu. O migrácii a azylovej politike by nerozhodovali jednotlivé štáty, ale EÚ by povinne mohla prerozdeľovať imigrantov tak, ako uzná za vhodné. EÚ by zjednotila daňový systém, aj tajné služby, vznikol by aj jednotný trestný zákonník. Bol by spoločný vízový systém aj zahraničná politika. ((Inými slovami: „Amen tma, zbohom!))
     Spoločná armáda krajín, ktoré sa už nezhodnú takmer na ničom podstatnom, je len ďalšou utopickou totalitnou víziou.

     Bulharský premiér Bojko Borisov už neverí, že migračnú krízu dokáže EÚ zmysluplne vyriešiť a plánuje cestu do Turecka, rokovania s tureckým premiérom Binalim Yildirimom. Podľa parlamentných listov povedal bulharský premiér, že Turecko vníma ako jediného bulharského spojenca v boji s migračnou krízou, že EÚ vôbec nekoná tak solidárne, ako jej predstavitelia tvrdia.
     „Nemecko hovorí, vrátime 20 000 ľudí do Maďarska. Maďarsko hovorí, vrátime ich na Balkán. A čo my, na Balkáne, ku komu ich máme vrátiť my? My sme ich nepozvali. Kam ich máme vrátiť? Čo je toto za úniu"?
     „Nevidím žiadne perspektívne riešenie migračnej krízy v Európe".

     „Vidím len ako krajina za krajinou, ovládané panikou, zachraňujú sami seba a každý si nájde svoju medzierku v únijných dohodách a zmluvách, ktorá mu to umožní, pretože aj tie veľké európske krajiny sú už vyčerpané a ich občania začínajú klásť odpor".
     „V tejto situácii by sa Bulharsko malo snažiť zachovávať čo najpragmatickejšie a najpriateľskejšie vzťahy so svojimi susedmi".

     „Srbsko vytiahlo s armádou, oplotili hranicu a z Bulharska nie je úniku".

     „Situácia v Grécku bohužiaľ tiež nevyzerá príliš dobre, a preto sa musíme pre spojenectvo obrátiť k Turecku".
     Maďarský premiér Viktor Orbán plánuje posilniť už existujúcu obrannú líniu masívnejšie, a to pre obavy, že Turecko otvorí svoje hranice a do Európy by mohli začať prichádzať stovky tisíc imigrantov. Maďari reagujú.
     „A pamätajte, že nič nie je nemožné, ak je dosť slušných ľudí pripravených povstať proti »vrchnosti«". ((Mám taký pocit, že v Deklarácii nezávislosti USA je presne takáto myšlienka! Len sa jej držať.))
+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok, BONUS - mimo článok, BONUS - mimo článok

 

     Erdogan pred Medzinárodný súdny dvor
     V Turecku za tichého prizerania sa „západných“ štátov prebiehali čistky vo všetkých odvetviach bežného života (školstvom začínajúc, kultúrnou scénou končiac). Turecký diktátor Erdogan sa zbavil slušných sudcov a nahradil ich svojimi »bábkami«.
     Člen NATO, t.j. „náš spojenec“, možný budúci člen EÚ (?), ktorý má plnohodnotne nahradiť Veľkú Britániu a náš potencionálny partner v rámci bezvízového styku. Znie to, ako keby som písal o nejakej západo-európskej krajine. Je komické, ak sa jedná o diktátorské Turecko prezidenta totalitnej ideológie islam ako si ho predstavujú desiatky miliónov Turkov a podporujú ho. Ide o krajinu, kde sa pošliapavajú základné ľudské práva - sloboda prejavu, právo na spravodlivý súd, práva národnostných menšín a podobne. A to veľmi krutým spôsobom, ktorý by sme v rámci historickej línie hľadali skôr niekde v Stredoveku alebo pri stalinských čistkách boľševického Ruska, a nie v aktuálnom 21. storočí.
     Po neúspešnom štátnom prevrate (čo je iba mediálny obraz o údajnom prevrate Gülena, ktorý v duchu latinského Qui bono? by azda ani muche neublížil), iniciovaným vraj časťou tureckej armády, skončilo mnoho mnoho tisícoviek tureckých povstalcov v putách a väzeniach. To je v rámci potlačenia prevratu vraj plne legitímny prostriedok. Ale aj tento legitímny prostriedok zadržania povstalcov musia spĺňať určité medzinárodné dohovory (to asi Erdoganovi zabudol Alah zdôrazniť, že by pre svoju ireálnosť?!).
     Okamžite po nevydarenom štátnom prevrate nastal teror proti porazeným. Počas dvoch hodín začalo hromadné zatýkanie tisícov ľudí zo Zoznamu, ktorý mala turecká tajná polícia niekoľko rokov pripravené v zásuvke pomyselného stola a čakalo sa iba na príležitosť. Teraz na rad prídu popravy a hromadné pogromy, páchané aj na civilnom obyvateľstve. Ten proces bude porovnateľný so stalinskými čistkami. Represie, posilňovanie cenzúry, prehlbovanie vplyvu štátu do každodenného bežného života. Strata zvyšku slobody, demokratického riadenia štátu, slobody slova.
     Diktátor Erdogan to nazval demokratickou čistkou, čo je rovnaký pojem ako humanitárne bombardovanie (napríklad kedysi USA humanitárne bombardovalo Srbsko). Pre jedincov, ktorí obhajujú spoluprácu s Diktátorom Erdoganom, to je niečo ako politické preháňadlo. Obhajcovia tohto diktátorského teroru by sa mali zamyslieť nad tým, čo vlastne obhajujú, obhajujú totiž autoritársky štát a islamské vedenie, ktoré sa pevne postaví za svojho Vodcu (islamského führera). Nedodržiavanie medzinárodných dohovorov o zajatcoch je na dennom poriadku, iniciátori štátneho prevratu sú lynčovaní z radov obyvateľstva aj poslušne slúžiacich vojakov. Ďalším prvkom nedodržiavania ľudských práv zajatcov je ten, že zadržaní generáli si nemôžu na svoju obhajobu najať riadneho právnika podľa svojho výberu. Celý súdny proces bude vopred dohodnutá fraška, divadielko.
     Obvinených bolo 99 generálov, hrdinov. Na nemilosrdný osud upozornila iba Amnesty International, západní politici vyjadrujú podporu Erdoganovmu režimu. Vlastne im nič iné nezostáva, pretože ich má Erdogan v hrsti - pri sebemenšej zmienke o ľudských právach a kritike jeho diktátorského režimu, zaplaví Európu desaťtisícmi mohamedánskych imigrantov, ktorí čakajú na svoju príležitosť na hranici Turecka.
     Ďalej bolo odvolaných 6000 členov armády, 262 vojenských sudcov, 60 000 vojakov, 15 000 policajtov, viac ako 21 000 učiteľov a štátnych úradníkov. Niektorí boli len vyhodení z funkcií, iní zatknutí. Z práce bolo vyhodených 8500 policajtov a niečo cez 5000 sudcov. Nahradia ich bábky, ktoré v tichosti budú plniť priania diktátora Erdogana.
     Na 34 novinárov, ktorí písali objektívne, bol uvalený zatykač. Zrušených bolo 25 mediálnych agentúr. Z Turecka prakticky zmizne opozícia ((toto sa iste páči našej opozícii, ktorá by si vedela predstaviť ako definitívne a absolútne odstaví všetkých ficovcov, ale sami by sa mohli pozrieť do zrkadla)), Erdogan si upevní svoju obrovskú pozíciu a plne sa môže venovať zahraničnej politike, čo mimo iné znamená aj likvidáciu Kurdov (a nie teroristov islamského štátu).
     Krajina, ktorá neobhajuje základné ľudské práva a slobody, nemala by byť členom NATO, a nie že potenciálnym členom Európskej únie! Tento autoritársky štát diktátora Erdogana nesmie mať na svete miesto a nesmieme pred takou hrozbou zatvárať oči, alebo sklápať ticho uši...
     Do toho všetkého kolosu vedie Erdogan genocídu na civiloch Kurdistanu.

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom) aby ste nemohli tvrdiť, že ste o ničom nevedeli:

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na uniknutie.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto vynadať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi: ak môžete darovať na lieky+liečbu: SK3711000000008019075586)

+

+

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Nad Ukrajinou zabíjal ruský Buk z územia separatistov

Pri tragédii spred dvoch rokov zomrelo 298 ľudí na palube letu MH17.

DOMOV

Primár onkologického ústavu mal zobrať úplatok, zadržala ho polícia

Onkologický ústav sa k prípadu nevyjadril.

AUTO

Viete, akými spôsobmi sa dnes kradnú autá?

Podľa oficiálnych štatistík polície vlani zmizlo 1 932 áut.


Už ste čítali?