Drzosť menom Angela Merkel

Autor: Ján Vilček | 1.9.2016 o 23:55 | (upravené 2.9.2016 o 2:17) Karma článku: 5.56 | Prečítané  366-krát

Gnädige Frau Angela Merkel ešte pred pár dňami kritizovala východoeurópske krajiny Európskej únie, ktoré odmietajú prijímať mohamedánskych ilegálov. Medzi tieto štáty patria aj Slovensko, Maďarsko, Česká republika, Poľsko. Náš...

     ...sused Rakúsko by sa mohlo zaradiť medzi krajiny s poetickým názvom: „spamätali sme sa, až keď nám horelo za ušami“...
     Ak si to dobre pamätám, tak Gnädige Frau Angela Merkel vyhlásila doslovne: „Bundesrepublik Deutschland má s tým množstvom ľudí, ktorí k nám vlani prišli, problém. Nie všetci budú môcť zostať.“ ((Ten výrok údajne vyslovila k pánovi Renzimu.)) Otázkou totiž bola repatriácia tých jedincov, ktorí nespĺňajú úzke podmienky pre udelenie azylu.

     Ono totiž, keby všetko fungovalo tip-top, tak už by orgány činné v trestnom konaní Bundesrepublik Deutschland museli gnädige Frau Angela Merkel dávno zadržať a internovať v príslušnom väzení.
     Takže si to zhrňme: gnädige Frau Angela Merkel doslova nonsensiálne pozvala do Bundesrepublik Deutschland „všetkých“ Sýrčanov. Či už to bolo preto, že sa v nej pohlo svedomie za všetkých, ktorí vyrábajú + predávajú + distribuujú zbrane do Sýrie (a Iraku a Saudskej Arábie a vlastne kamkoľvek, kam sa len trochu dá a dôkladne sa to amorálne ututle), alebo to bolo preto, že neoficiálne kruhy zamestnávateľov alebo zväzy priemyselníkov začali biť na poplach pre klesajúcu pôrodnosť a slabosť demografickej krivky a že vraj treba „novú krv“ či „nových otrokov“ – alebo nech to bolo pre akési chimerické NWO či iluminátov alebo hoci aj zeleno-modrých mužíčkov odkiaľkoľvek z Vesmíru – tak či tak, gnädige Frau Angela Merkel vyslovila „pozvánku“ a dnes už je nám všetkým ukradnuté, či bola pri duševnom zdraví alebo nie... Vina je zrejmá a neoddiskutovateľná, pretože spolu so skutočnými utečencami, kde je XX % akože-nevinných, tak sa 7:3 dostalo viac ekonomických migrantov, ale aj vyslovených ilegálov v tom najhoršom slova zmysle. Dublinské dohovory o azylových podmienkach sa jej doteraz nepodarilo zmeniť a aj tie sú proti jej činu, slovám. Ten, kto uteká pred skutočnou vojnou a pred nefalšovaným prenasledovaním, má požiadať v prvej bezpečnej krajine – a Európa nie je identickou obdobou USA... Jednoducho nie je (takže prvé bezpečné krajiny sa v minulom roku považovali Turecko, Grécko, Taliansko – a Taliansko dnes pácha vyslovene zločin, ak posiela lode až k brehom Líbye a bez súhlasu EÚ dováža ilegálov - kde niet pochybností, že neutekajú ani pred vojnou ani pred prenasledovaním - jedine že by chamtivosť po nemeckých =bonusoch=).

     Pod následným náporom údajných akože-sýrskych utečencov sa tak do Nemecka dostalo viac ako 1 „a dačo“ milión ľudí ((Žiaľ, odhadom 300 000 + - ich je bez platných dokladov a naivne sa domnievať, že akceptovať ich pravdovravnosť je to najgeniálnejšie... A približne 45 tisíc už dostali vyrozumenie, že nespĺňajú príslušné zákony, ale niet ich kam a ako vrátiť! A oni zdúchli a vyhýbajú sa policajným či iným stíhaniam.)), z ktorých boli Sýrčania približne 30-31 %. Šéf protiteroristickej sekcie Europolu varoval, že medzi utečencami budú aj teroristi, napojení na takzvaný islamský štát (Daesh). Nemecké úrady mali správy o 410 možných teroristoch, ktorí sa nachádzajú medzi utečencami aj ilegálmi ((Nemci sa akosi vykašľali na počiatku sa zaoberať tým, kto je kto, ale skôr či neskôr ich to aj tak dobehne a budú sa tým musieť zaoberať – hlavnou vinou je mega-vítačstvo gnädige Frau Angela Merkel!))

     V dôsledku toho nie je gnädige Frau Angela Merkel schopná zaistiť bezpečnosť vo svojom štáte a tak sa snaží vnútiť ostatným štátom, aby prevzali zodpovednosť za jej činy. Snažia sa teda zničiť suverenitu členských krajín EÚ a vnútiť im násilím imigrantov rôzneho pôvodu (tých, ktorí majú nárok na azyl v prvej bezpečnej krajine, ale aj tých, ktorí sú ilegálmi), a to bez ohľadu na to, že sa medzi nimi môžu nachádzať aj možní teroristi, ale aj tá, ktorí by mali byť jasne vrátení do svojich pôvodných krajín, kde nejestvuje ani vojna ani prenasledovanie (iba samotná chudoba nepostačuje – mimochodom – chudoba jestvuje aj v EÚ)...
     Toto konanie gnädige Frau Angela Merkel pokladám za vrchol „elitárskeho“ pokrytectva. Zároveň sa aj ja pridávam za jasné »NIE« v otázke vynucovaných kvót alebo k politike otvorených dverí!

     Gnädige Frau Angela Merkel tvrdohlavo tvrdí (a nedá si povedať zrejme aj odborníkmi z BRD), že totalitná ideológia islam patrí k Nemecku, a to vraj úplne prirodzene... Historicky rozhodne nie je totalitná ideológia islam doma v BRD, k Nemecku patria skôr rôzne formy kresťanstva (tzv. „protestantské“ konfesie), ale je isté, že jej predchodcovia vo vládach to pekne krásne „potentovali“ s prílivom tureckých mohamedánov a teraz sa oficiálni politici boja priznať krutú realitu. A ak by bola pravda, že k Nemecku bez diskusie patrí islam, prečo nie aj nacizmus, fašizmus, ba aj s komunistickým socializmom – veď ak jedna totalitná ideológia, tak aj tie zvyšné, nie? S nacizmom sa Nemci ako tak vysporiadali, dokonca to azda aj preháňajú, lebo domorodec, ak by si niečo dovolil, tak hajde do lochu, ale mohamedáni si môžu pokojne aj hajlovať a NIČ...

     Prv, než zakončím tento článok, také mini-upozornenie pre pani A.D.M.: český imám Samer Shehadeh varoval českých mohamedánov pred účasťou v kresťanskom (katolíckom) kostole prostredníctvom aplikácie WhatsApp:
     „Dôležité upozornenie! Bol som v šoku, keď ma jeden »brat« upozornil na to, že v programe akcie plánovanej na túto stredu v Prahe stojí, že niektorí mohamedáni budú prítomní počas kresťanskej bohoslužby v kostole. Upozorňujem všetkých mohamedánov a mohamedánky, že také konanie hraničí s odpadlíctvom od viery, pretože kresťanské bohoslužby vždy obsahujú tú najhoršiu formu »pridruženia«, tzv. veľkú šírku. Nehľadiac na ďalšie veci v programe, ktoré sú ďaleko za hranicami toho, čo je nám v islame povolené. Kto verí v Alaha a v Súdny deň, nech sa tejto akcie nezúčastňuje. Alah mi bude svedkom, že som pred tým varoval! Samer Shehadeh. Rozošlite prosím ďalej a varujte mohamedánov."
     Ak by niekto nevedel, tak po vražde francúzskeho kňaza navrhli českí džihádisti (džihád kolísok), že by bolo vhodné, aby predišli nenávisti domorodého obyvateľstva tak, že prejavia sústrasť či účasť (hoci to urobili iba v duchu tavrije čiže klamstva – ako prikázal samozvaný prorok + vrah + pedofil – kým nebudete mať väčšinu v spoločnosti, klamte pre zachovanie holého života, nech vás neodhalia, že ste džihádisti kolísok) – a za pomoci „halíkovcov“ a slniečkárov sa konal obrad, kde boli prítomní aj mohamedánski džihádisti (džihád kolísok)...
     Tu by bolo namieste sa spýtať Frau Merkel, či vyvraždili všetkých nezávislých islamológov, znalcov totalitnej ideológie islam a zostali v BRD iba tí, ktorí pokorne a radi slúžia Alahovi a prípadne štedrým šejkom z SA? A všetky výtlačky Koránu sú pod prísnou kontrolou, aby sa domorodí prostí bežní občania nedozvedeli pravdu?

     Korán:
     3:64 Povedz: „Vlastníci Písma! Poďte k slovu rovnému pre nás aj pre vás a zhodneme sa, že nebudeme slúžiť nikomu len Alahovi a nebudeme k Nemu nič pridružovať a že si nebude brať jeden druhého za Pána namiesto Alaha!" ((Pozor pre kresťanských čitateľov: Boh nie je Alah, hoci Alah ako démonická bytosť by rada, ak by všetci verili, že je bohom)).
     4:48 Alah veru neodpustí, ak je k Nemu niečo asociované, ale odpustí, komu chce, veci iné ako toto. A ktokoľvek pridružuje k Alahovi, ten dopúšťa sa hriechu ťažkého.

     5:72 A veru sú neveriaci tí, ktorí hovoria: „Mesiáš, syn Máriin, je Boh!" A vravel Mesiáš: „Milé deti Izraela, uctievajte Alaha, Pána môjho aj Pána vášho! Kto bude pridružovať k Alahovi, tomu Alah zakáže vstup do raja a bude mu príbytkom oheň pekelný; a nespravodliví nebudú mať pomocníkov." ((Ak by toto vyriekol niekto za čias inkvizície, nedožil by sa vysokého veku. Vyznávači totalitnej ideológie islam, ktorá chce ovládať všetkých vo všetkom vždy a všade – sa rúhajú skutočnému Bohu, ktorý sa slobodne rozhodol, že sa vtelí do ľudského hmotného tela a ako my, znalí, vieme – pôvodne archanjel Lucifer a s ním približne tretina anjelov padla do pekiel, lebo v pýche neuznali, že Boh sa rozhodol spasiť človečenstvo... Mohamed bol veľmi pozorným =načúvačom= démonických síl! Že by Frau A.D.M. ako dieťa pastora a hebrejky nemala dosť zdrojov či učiteľov, ktorí by jej odhalili pravdu? Alebo je za tým ešte niečo iné? Vydiera ju niekto?))

     6: 106 Nasleduj to, čo bolo ti od Pána tvojho vnuknuté: nie je božstva okrem Alaha, odvráť sa teda od tých, ktorí k Nemu pridružujú.
     9:30 A hovoria židia: „Uzajr je syn Boží!" A hovoria kresťania: „Mesiáš je syn Boží!" A taká je reč, už ústami svojimi vyslovujú, a napodobňujú tak reč oných, ktorí pred nimi boli neveriaci. Nech Alah proti nim bojuje! Do akej lži to upadli! ((Klamár kričí „Klame!“ – to mi pripomína istého Igorka v SR, hoci to je horúca súčasnosť. Osobne viem, že dogmy okolo Trojice sa ťažko vysvetľujú, ale kresťania majú iba jedného jediného Boha. To nenávistným vyznávačom totalitnej ideológie islam nevysvetlíš.))
     A ešte niečo máličko z biblie:
     Mt 16, 15-16: Povedal im: „A za koho ma pokladáte vy?" Šimon Peter odpovedal: „Ty si Mesiáš, Syn živého Boha." Ježiš mu na to povedal: „Blahoslavený si, Šimon BarJona, lebo ti to nezjavilo telo a krv, ale môj Otec, ktorý je v nebesiach.“ ((Viem si predstaviť, že vyjadrovanie pred 2000 rokmi bolo primerané chápaniu ľudí tej doby. Dnes zase pravoverní azda aj trpia, ak sú podaktorí svetskí jedinci nazývaní „svätý otec“, čo islamisti radi zneužívajú)).

     V čom je však najväčšia drzosť gnädige Frau Angela Merkel? Ona a jej spolu-páchatelia vedia, že to prepískli, možno vedia aj krutú pravdu o totalitnej ideológii islam – ale sústavne a tvrdohlavo stoja na tej istej taktike ako pred rokom. Ak by som to voľne parafrázoval, tak nasledovne: „Vyberieme si z príchodzích a zvyšok rozdelíme medzi ostatných. Ak sa to nepodarí, vyrieši sa to samo...“ Mlčanie o sexuálnych útokoch (nie iba Silvester 2015), násilie voči domorodcom, ale aj voči inak zmýšľajúcim z radov migrantov, neintegrovateľnosť a koľko toho ešte kričí?

     Byť tak nemeckým občanom, tešil by som sa na budúce voľby (ak ešte nejaké budú)...

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Možno budeme počuť aj taký nápad, ako odstrániť džihádistickým samovrahom ich vidinu raja - teda napr. verejne ich pozostatky zašiť do bravčovej kože a s vnútornosťami prasaťa ich verejne pochovať. A za každého nevinného človeka, usmrteného samovražedným mohamedánom, bude vystavený demolačný výmer na jednu mešitu, ktorá je najbližšie k pôsobisku vraha, konajúceho v súlade s islamským učením samozvaného proroka + vraha + pedofila + zotročovateľa + klamára a...

+

     „…pán Matovič dodnes nevysvetlil, kde má chýbajúce účtovníctvo svojej firmy, ktorú deň pred daňovou kontrolou prepísal na bieleho koňa. Počas ministrovania pána Lipšica sa diala kauza Gorila, z polície zmizli nahrávky jeho straníckeho kolegu, ktoré ho usvedčovali z korupcie a ako minister spravodlivosti nechal nasilu zmeniť trestný zákon, z ktorého vypadol paragraf 273 Porušovanie záväzných pravidiel hospodárskeho styku, aby tak ochránil ľudí, ktorí spáchali najväčšiu lúpež na Slovensku – predaj SPP. Slovensko vtedy prišlo o 7,3 miliardy korún kvôli zmenám v kurze. Polícia aj prokuratúra síce skonštatovala, že trestný čin sa stal, avšak kvôli Lipšicovej zmene zákona za to nikoho neodstíhali. Nemám pocit, že by vtedy niekto z opozičných poslancov alebo novinárov žiadal hlavu ministra...“ (http://robertkalinak.blog.sme.sk/c/431450/kto-tu-lame-demokraciu.html ) Alebo ako hovorí Mr Stranger: „Ak sa chceš hrať na svätého, mal by si byť aspoň trochu svätým…“

+

+

     „Bojím sa Hollywoodu
     a pádov na dno
     bojím sa že tu budem
     dlhšie než je radno

     Bojím sa lesných ôs
     nahoty za dňa
     bojím sa toho čoho bál sa Daidalos
     že môj syn spadne

     Bojím sa islamu
     špinavých prachov
     bojím sa o mamu
     bojím sa strachu "
     („Strach“, autor Jarek Nohavica… Zaplietol sa, ušpinil sa, spytuje si svedomie, trpí rôznymi strachmi, bojí sa o svoju dušu. Nie je hrdina ani dezertér, je tak trochu oboje, rovnako tak je básnik aj buran, súcitný človek, ale aj trochu rasista, dobrý a aj zlý, jednoducho celkom normálny človek, ktorý toho veľa prežil, a má dar vteliť svoje skúsenosti do často veľmi pôsobivej poézie. Ak to nechceme po väčšine ľudí, a nemali by sme to chcieť, nechcime ani po lyrickom básnikovi, aby bol kritickým mysliteľom a nesúďte ho ako kritického mysliteľa. A už vôbec netrvajte na tom, aby bol svedomím národa, to je úloha, ktorá sa človeku stane rovnako ako božie povolanie k proroctvám a zvyčajne to nie je práve šťastný údel. Buďme radi, že medzi sebou máme výnimočného básnika a nedávajme Nohavicovi sprava aj zľava povýšenecky uvedomelé facky, to by sme museli povýšenecky fackovať väčšinu národa a elitárstvo naozaj nie je dobrý spôsob, ako meniť veci k lepšiemu.)

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na uniknutie.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi: ak môžete darovať na lieky+liečbu: SK3711000000008019075586)

+

+

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodák z Martina: Byť gayom na Slovensku vyžaduje odvahu

Comming out bola v jeho živote nádherná chvíľa, tvrdí Peter Karpo Prince. Dnes je ženatý, s manželom žijú v Tel Avive a rozhodli sa pre dieťa.

PLUS

Položili sme do galérie okuliare. Pomýlili si ich s umením?

Umelecké dielo si s odpadom už pomýlila nejedna upratovačka.


Už ste čítali?