Princ hašemitskej kráľovskej dynastie klame ako kráľ

Autor: Ján Vilček | 6.9.2016 o 22:36 | (upravené 8.9.2016 o 19:44) Karma článku: 7,76 | Prečítané:  149x

Keď zhruba pred rokom zvolili na pôde OSN princa hašemitskej kráľovskej dynastie (Jordánsko) za vysokého komisára OSN pre ľudské práva, tak som si pripomenul tridsiate roky minulého storočia – reku – to ako keby zvolili v r. 1933

     ...Goebbelsovho človeka do sekcie „pravdivé médiá mieru“.

     Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov (angl. United Nations High Commissioner for Refugees, skratka UNHCR) je úrad OSN, ktorý poskytuje ochranu utečencom ((to jest tým, ktorým vskutku ide o život pre vojnu alebo pre život ohrozujúce prenasledovanie, a teda nejde o ilegálnych imigrantov z dôvodu kriminality alebo tzv. ekonomickí migranti - - - na to by nemal súčasný vysoký komisár OSN pre ľudské práva zabúdať)), ktorí ju nemajú vo vlastnej krajine, teda v podstate dohľad nad dodržiavaním »Ženevského dohovoru« z roku 1951 a »Newyorského protokolu« z roku 1967. Monitoruje a analyzuje situáciu v dodržiavaní ľudských práv vo svete a podáva návrhy na ich riešenie. Úrad vznikol 14. decembra 1950. Sídli v Ženeve. V roku 1993 zriadil UNHCR styčný úrad aj v Bratislave.

     Zajd Al-Husajn - vysoký komisár OSN pre ľudské práva, princ hašemitskej kráľovskej dynastie vládnucej v Jordánsku - na konferencii v Haagu pripomenul, že rastie počet prípadov diskriminácie kvôli pôvodu a prípadov, keď deti sú zahanbované kvôli svojim etnickým a náboženským koreňom. „Na celé spoločenstvá je hádzaná špina podozrenia zo spolčenia sa s terorizmom,“ dodal Zajd Al-Husajn vysoký komisár OSN pre ľudské práva, princ hašemitskej kráľovskej dynastie vládnucej v Jordánsku.

     Tento pán, ktorý sa verejne hrdí a netají sa, že je vyznávačom totalitnej ideológie »islam«, ktorá je dejinne nebezpečnejšia ako nacizmus + fašizmus + socializmus dohromady, akosi zabúda, že kvôli neo-marxistom z Bruselu, aktívnej práci najrôznejších médií a aj pseudo-politikom, sa veľmi často stáva, že sa celo-európsky klame, zavádza, propagandisticky manipuluje s verejnou mienkou, a to všetko preto, že si to pár mega-vplyvných ropných mocností Arabského polostrova môže dovoliť, aby tak šírili moc aj vplyv totalitnej ideológie islam...

     Lenže nie všetci ľudia v Európe sú dementi, ovce, budúci otroci, prípadne povoľní kolaboranti totalitnej ideológie islam.

     Zajd Al-Husajn - vysoký komisár OSN pre ľudské práva, princ hašemitskej kráľovskej dynastie vládnucej v Jordánsku – by si mohol uvedomiť, že mnohí Európania vedia čítať a písať (nie ako v totalitných režimoch krajín islamu, kde panuje právo šaríja, kde sa vykonávajú odporné neľudské mučenia, kde sa vykonávajú hrdelné popravy, ak je niekto proti Koránu a proti totalitnej ideológii islam a podobne), ba dokonca podaktorí čítali Korán (kniha, ktorú napísal samozvaný prorok „M“ vyznačujúci sa krutosťou, vraždením, pedofíliou, obhajca otroctva a známy vojenskými zverstvami súdobej spoločnosti), kde je nespočítateľne-krát vyzývané konať proti ne-mohamedánom vraždy, likvidácie, elimináciu a podobne, kde je toľko rozporov s „Deklaráciou ľudských práv a občianskych slobôd“ (napríklad: váha hlasu ženy pred súdom má polovičnú cenu, žena je absolútne závislá od manžela, ne-mohamedán musí byť zabitý atď) – zrejme si to pán Zajd Al-Husajn, vysoký komisár OSN pre ľudské práva, princ hašemitskej kráľovskej dynastie vládnucej v Jordánsku – zabudol uvedomiť, že v Európe nie sú tak otrocky podrobení „poddaní“ či „otroci“ alebo akýsi menejcenní obyvatelia kráľovstiev...

     Zajd Al-Husajn, vysoký komisár OSN pre ľudské práva, princ hašemitskej kráľovskej dynastie vládnucej v Jordánsku, na konferencii v Haagu tiež vyhlásil: „Čo má pán Wilders spoločného s pánmi Trumpom, Orbánom, Zemanom, (rakúskym kandidátom na prezidenta Norbertom) Hoferom, Ficom, pani (Marine) Le Penovou a (predstaviteľom britských nacionalistov Nigelom) Farageom, to má tiež spoločné s Daesh (tzv. „islamským štátom“). Všetci sa v rozličnej miere pokúšajú oživovať minulosť...“

     Ak by som mal možnosť sa opýtať pána Zajda Al-Husajna – to oživovanie minulosti sa týka aj nasledovných troch výrokov z Koránu (odkiaľ pramení totalitná ideológia islam)???

     8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci! ((Vnášanie klamlivej a chorej predstavy, že keď mohamedán zavraždí či zabije, že to nie on vykonal, že preto nemusí mať akékoľvek trápenie svedomia! Zdôrazňujem, že takéto niečo nenapadlo ani Leninovi či Hitlerovi.))

     2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
     9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný. ((Zdôrazňujem, že pre mohamedánov sú všetci ne-mohamedáni modloslužobníkmi, hoci by milovali Boha a verili by...))

     Britský denník Independent zverejnil aj ďalšie slová Zajda Al-Husajna: „Nemýľte sa, celkom isto neprirovnávam činy »nacionalistických demagógov« k činom Daesh, ktoré sú obludné a odporné. Daesh musí byť postavený pred spravodlivosť. Avšak podobá sa ich štýl komunikácie, ich používanie poloprávd a prehnaného zjednodušenia...“ ((Ďalšie odhalenie, že odmala ste boli vyučovaní v nadaní klamstva v štýle mohamedánov?))

     Slováci majú príslovie „Zlodej kričí chyťte zlodeja“ a nielen slovenský politik »Igorko« to pozná, zrejme v nejakej obdobe bol demagogicky vychovávaný v propagande a v klamstve aj Zajd Al-Husajn – to však neznamená, že ak je na poste „pre ľudské práva“, že automaticky tie ľudské práva aj obhajuje – a či skôr obhajuje to, čo svet totalitnej ideológie islam potrebuje, aby sa šíril „džihád kolísok“ alebo akýkoľvek iný „džihád“ – kým nezvíťazí totalitná ideológia islam na celej čiare a všade (totalitná ideológia má vždy zámer alebo snaženie ovládať všetkých vo všetkom vždy a všade a za použitia všetkých prostriedkov aj proti vôli jednotlivcov)...

     Al-Husajn: „Som mohamedán ((mohamedán = vyznávač totalitnej ideológie »islam«, ktorá je dejinne nebezpečnejšia než nacizmus + fašizmus + socializmus dohromady)), ktorý... má bielu pleť, ktorého matka je Európanka a otec Arab ((Toto zapácha po rasizme alebo krivom nazeraní na podstatu vecí od samotného autora Al-Husajna – ak by bol OK, tak by sa hrdil tým, že je občanom Jordánska, ktorý momentálne pracuje ako komisár OSN)). A som tiež nahnevaný. Pre lži a polopravdy pána Wildersa, jeho manipulácie a vyvolávanie strachu. Viete, pred 20 rokmi som slúžil v mierových silách OSN počas balkánskych vojen - vojen tak krutých a zničujúcich, ktoré vznikli v rovnakej 'továrni' na podvody, bigotnosť a etnický nacionalizmus.“

     Mimochodom – my Európania sa učíme históriu alebo dejepis už na základných školách. Nie že by všetci excelovali a boli vždy a všade úspešní, ale dostatok z nás vieme, že mohamedáni so svojím nenávistným »islamom« od roku 632 po dnešok ((necelých 14 storočí)) spôsobili toľko nešťastia, vojen, vraždenia, otroctva, nenávisti a podobne a tak ďalej, že Hitler + Stalin + Tiso + Castro a mnohí iní vyzerajú popri tom ako babrácki amatéri.

     Veľmi sa mi páči brilantne formulované vyjadrenie hovorcu prezidenta ČR:

     Ovčáček (hovorca prezidenta ČR) v reakcii na slová Al-Husajna povedal, že prezident Zeman „bude ďalej brániť Českú republiku pred nebezpečenstvom terorizmu, s ktorým je migrácia spojená. Žiadny komisár nebude našej krajine diktovať.“ Al-Husajnovo vyhlásenie hovorca Ovčáček označil za zásah do suverenity jednotlivých štátov. „A vo svojej podstate ide aj o pokus o zásah do slobodných volieb v Spojených štátoch, to si treba uvedomiť.“ Zeman podľa svojho hovorcu hovorí konzistentne a pravdivo o nebezpečenstve, ktoré prináša migračná vlna. „Pán komisár sa sústavne snaží rôznymi formami a rozličnými expresívnymi výrokmi donútiť jednotlivé európske krajiny, aby prijímali nelegálnych imigrantov.“

     Opakujem – „...aby prijímali ilegálnych imigrantov!“

     A o to ide.

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Každý nie je extrémista

     Koľkokrát ste dnes počuli alebo čítali o nejakých extrémistoch či radikáloch? Koľko extrémistov alebo radikálov ste sami stretli alebo ich poznáte? Sú tieto čísla vysoké alebo nie? A prečo dnes toľko čítame o extrémistoch z rôznych zdrojov?
     Medzi extrémizmom a radikalizmom je podstatný rozdiel. Kým radikál chce výrazne zmeniť určité časti systému (napríklad sociálnu politiku v demokratickom štáte), extrémista chce zmeniť politický systém ako celok (napríklad demokratický režim v režim autoritatívny či diktátorský). A to je iba z jednoduchej základnej definície.
     Väčšina médií v Európe tento fakt plne ignoruje a extrémizmom pomenováva čokoľvek, čo si zmyslí. Najlepší príklad vytvárania extrémistov predstavujú komerčné televízie, ktoré týmto pomenovaním naozaj nešetria (že by objednávka majiteľov médií?). Pravdepodobne sa tak deje z dôvodu napojenia na politikov a nutnosti zamestnancov médií vyslovene prežiť „na trhu“. Nálepkou „extrémistická" sa tak označuje často nejaká skupina, ktorá sa názorovo či postojovo výrazne odchyľuje od vládnuceho establishmentu, alebo to nie je v súlade s väčšinovou „náladou“.
     Napríklad pri komentovaní nedávnych rakúskych prezidentských volieb sme stále počúvali, že Norbert Hofer je kandidátom extrémistickej strany Slobodných. Komentátori zabudli na fakt, že Slobodní pôsobili v niekoľkých vládach, v programe majú posilnenie prvkov priamej demokracie a rozhodne nechcú z Rakúska vytvoriť autoritatívny alebo diktátorsko-totalitný štát. Lenže rakúski Slobodní sa stavajú výrazne proti imigrantom z krajín totalitnej ideológie islam ((totalitné ideológie v Európe už boli – nacizmus, fašizmus, slovenský kléro-fašizmus, socializmus)) a proti ďalšiemu prenášaniu právomocí z Viedne do Bruselu, čo je priamo v rozpore so súčasnou politikou aj našej vlády. Práve preto Slobodní „obdržali" nálepku „extrémisti“, ktorá má zrejme v širokej verejnosti vzbudiť dojem, že ide o niečo „zlé“, čo by nemali podporovať.

     Označenie „extrémista" dnes slúži predovšetkým k politickému boju, kedy sa jedna strana snaží poškodiť druhú tak, že sa u verejnosti týmto označením snaží vyvolať pocit odporu proti danej strane. Čiže, čo je extrémistické, to je zlé, a rozhodne to nesmie byť podporované občanmi. Extrémistom sa tak stáva každý človek, ktorého názor sa výraznejšie odchyľuje od názoru súčasnej vlády, alebo od autorov takých nálepiek. Aj keď - podľa vyššie spomenutej definície by mali byť nazývaní skôr slovom radikáli.
     Skúste si položiť otázku: „Som extrémista?" Stačí pár ďalších podotázok a dostanete odpoveď. Ste pre zníženie dane z príjmu a výrazné zníženie DPH? Uprednostnili by ste investície do dopravnej infraštruktúry pred zvyšovaním platov štátnych zamestnancov? Ste pre vlastnú azylovú a imigračnú politiku Slovenska, o ktorej budú rozhodovať iba naši občania SR? Ste pre udržanie rozhodovacích právomocí na národnej úrovni namiesto ich prenášania na tzv. európsku úroveň?

     O naozajstných extrémistoch dnes takmer nepočujeme, či skôr sa im tak radšej nezvykne hovoriť. Nie je pravdou, že by v SR rapídne rástol extrémizmus. Ide o úplne jasnú manipuláciu. Iba rastie nespokojnosť občanov s vládnou politikou! A tá sa dá zmeniť najmä cez voľby. Chcete zmenu? Voľte, neseďte doma (aby ste sa nemuseli vyhovárať).

+

+

     Mt 23, 9: „Ani Otcom nevolajte nikoho na Zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský.“

     Najvyššou autoritou každého skutočného veriaceho človeka je Božie slovo – zapísané v biblii a našom vnúti, v duchu či v srdci...

     Biblia nikde nespomína pannu Máriu ako Matku Božiu. Nemá ani dôvod na to, lebo Boh a Pán Ježiš Kristus nemajú počiatok, je od večnosti (ak by Boh mal matku, nebol by Bohom). Biblia vždy spomína Máriu ako „Ježišovu matku“. Matku jeho ľudského tela. Nespomína Máriu ako matku Ježiša Krista, lebo Kristus je titul Mesiáša, Pomazaného. Božský titul. Mária by teda musela byť skôr ako Boh, aby bola matkou Božou, alebo Kristovou. A vie to aj pápež, aj Vatikán. Vieš to aj ty?

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom) aby sme nezabudli - nikdy nezabudli:

     8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

     2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
     9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

     8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

     5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

     2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

     38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na únik.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi, ktorý na to má a nielen chce, ale azda aj uskutoční: ak môžeš darovať na lieky+liečbu: iban code SK3711000000008019075586) (Stretávam =N= imitátorov kresťanskej lásky, tých pravých nefalšovaných je mizivo minimálne množstvo)

+

+

     „Neočakávane“ alkoholom »posilnený« Angelin obdivovateľ a podporovateľ Jean-Claude Juncker ((nevolený predseda Európskej komisie! ktorého nikto z nás by nikdy nevolil!)) napodobňoval germánskeho diktátora Adolfa Hitlera hajlovaním sťaby pubertálny neonacista v nových kanadách – a nič sa mu nestalo, ktokoľvek iný by už bol Out! (príslušní psychiatrickí odborníci tvrdia, že v stave opitosti človek stráca zábrany a odhalí aj to, čo by inak nikdy neprezradil!)

     Podľa zistenia „ICIJ“ malo Luxembursko počas Junckerovej „vlády“ tajné dohody s približne 340 veľkými firmami ako Apple, Ikea, Pepsi, Deutsche Bank a podobne atď. Pri tomto človeku stratia aj poslední rojkovia ilúzie, že vyvedie Európu z problémov, ktoré má a ktoré ju ešte čakajú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Kremeľ nechce byť zodpovedný za tragédiu nad Ukrajinou, ale je

Umiernení Rusi budú krajinu obhajovať tým, že povstalci konali z vlastného popudu. Nezmenia však fakt, že Rusko ich vyzbrojilo.

DOMOV

Po tlaku verejnosti zrušili extrémistom ďalší koncert

Po Krátkom procese skončil aj Ondrej Ďurica.

TECH

Obišli zákony, aby počali dieťa troch rodičov

Abrahim je dieťa, ktoré má v sebe DNA troch ľudí.


Už ste čítali?