Niektorí merkelovci a slniečkári prekypujú »humorom«

Autor: Ján Vilček | 12.9.2016 o 23:00 | (upravené 12.9.2016 o 23:12) Karma článku: 8.76 | Prečítané  106-krát

   Určité veci sa dejú iba raz a najprv iba na jednom mieste, až potom sa to šíri ako pliaga alias pandémia. A niektoré pritom znejú tak šialene „humorne“, až by sa páni humoristi mohli obávať, či im niekto neberie »job«. Podľa...

     ...Podľa nemeckého periodika „Welt am Sonntag“ podaktorí z merkelovsky privítaných imigrantov údajne navštívili krajiny ako Afganistan, Sýria, Libanon. Potvrdila to aj hovorkyňa Spolkového úradu práce.


     Podľa súčasnej nemeckej legislatívy majú príjemcovia „migrantských“ dávok nárok na 21 dní „dovolenky". To je o deň viac než má náš sused v náročnom zamestnaní. O to ale vôbec nejde. Myslím si, že azylant je osoba (pozor, myslí sa tým niekto, kto utiekol pred vojnou alebo pred prenasledovaním, ktoré ohrozovalo jeho život!), ktorá musela ujsť, inak by už neexistovala... (Podľa Wikipédie je to človek, ktorý nedobrovoľne opustil svoju krajinu alebo štát, kde žil, podľa platných pravidiel musí sa o azyl prihlásiť v prvej bezpečnej krajine a Nemecko nie je prvou bezpečnou krajinou!).
     Ak by to tak naozaj bolo, boli by vďační za prvú slobodnú krajinu, kam sa dostanú.
     Skutočnosť je jemne iná. Krajina zasľúbená je len jedna a majú tam v Mníchove pivné slávnosti, vo všetkých väčších mestách silnú islamskú komunitu a tvrdohlavú slniečkárku na čele vlády.
     Čo nastane, ak takýto človek navštívi počas dovolenky krajinu, odkiaľ musel utiecť, aby si zachránil holý život? A podľa „Welt am Sonntag“ sa tak stalo v mnohých prípadoch a oficiálnym úradom to museli prezradiť až investigatívni novinári!
     Všetci jeho priatelia a príbuzní si povedia, že taká krajina ako je Nemecko, je dar priamo od Alaha a bol by hriech, keby to sami nevyužili.
     To je ďalší čriepok do mozaiky, na konci ktorého budú voľby v Nemecku a pani Angela skončí ako politička, ktorá dlho vládla, ale dôsledky bude krajina riešiť desiatky rokov.
    Od rôznych vysokých politikov EÚ sa dozvedáme, že totalitná ideológia islam nielen do EÚ patrí, ale musí sa tolerovať aj jej „netolerancia“!
    Ale nie je to ani tak sprisahanie, ako skôr vojna o korytá a všakovaká korupcia. Niektorí podozrievajú kancelárku BRD Merkel, že ju riadi Obama (alebo skôr NWO), podľa iných vraj prezident KGB Putin, prípadne prefíkaní Číňania, a preto by ju chceli súdiť. Prezident Francúzska Hollande dúfa, že to v najbližších voľbách vyhrá (máš ho vidieť!), je to možné s tým ich systémom, kedy sa zhodené strany spolčia a vyhrajú, tak blbne suverénne ďalej.
    V Nemecku už niektorí nechcú byť vítačmi a opakovať „Wir schaffen das“, a tak to vyzerá, že keď nechcú zmýšľať »správne«, tak ich treba prevychovať. Aspoň to tu jedna nemenovaná pani dokazuje z časopisu, ktorý možno dostať priamo v nemeckých lekárňach. Tam sa dávajú rady, ako zistiť u malých detí v škôlke, či rodičia sú pravicového zmýšľania, potom je nutné ich prevychovať. Zatiaľ po dobrom. Vraj zatiaľ.
    V Nemecku sa čachruje s bytmi, za menší poplatok majú imigranti lacnejšie bývanie, ak majú dávky, tak asi zadarmo. A komu sa to nepáči, ten si to odskáče. Nemci by boli zavretí za to, čo si verejne dovoľujú mohamedáni, a to hajlovať a volať smrť židom (a ako prikazuje Korán morbídneho samozvaného akože-proroka, do plynu s každým ne-mohamedánom!). A polícia len stráži manifestáciu, aby im nikto nedal po ústnom otvore.
    Ale keď nemecký psychopat si vycapí na Facebook fotku s jeho hajlujúcim kocúrom, tak dostane tri mesiace žalára natvrdo, a to podľa platných nemeckých zákonov, pretože na jeho FB mal chlpaté reči o Vodcovi a židoch. Dobre, tak sa povie, ale prečo mohamedáni môžu toto vykrikovať beztrestne a ďaleko viac otvorene, to sa zrejme pochopiť nedá.
    Ale prísnosť musí byť, Sigmar Gabriel nielen ukázal prostredník tým, ktorí ho osočujú čoby komunistu, marxistu, zradcu a podobnú zberbu, chce trestne stíhať a zatvárať tých spoluobčanov, ktorí by si dovolili nesúhlasiť s politikou žiarivých zajtrajškov multikultúrnej Európy. Migranti podľa neho ale majú s Nemeckom oveľa viac spoločného než frfloši.
    Podľa Sigmar Gabriela oni - neviem koho tým myslel, už bojujú za zjednotenú Európu - Spojené Štáty Európske - od roku 1925.
    Ale aj poslušní nemeckí štátni úradníci si nevedia rady, opatrne sa ozývajú, aj keď naozaj veľmi opatrne, uvádzajú nesmelo to, že ak to takto pôjde ďalej, tak sa pravicové strany dostanú k moci. Aj celkom slušný človek ako prezident Gauck si posťažoval, že elity konajú dobro, len ten ľud je problém.  Zrejme si budú musieť zvoliť ľud nový?
    Nuž, ľudia sa naštvávajú, vlády už nevedia ako sa udržať pri moci. Budú voľby v Nemecku, potom vo Francúzsku, dva najväčšie štáty v EÚ, Veľká Británia už sa sama príliš do EÚ nepočíta, tak tam sa rozhodne budúci osud EÚ, vraj. Po voľbách v Rakúsku sa časom z V4 stane V5, ak to v tých veľkých štátoch dopadne multikulturalisticky.

+
    Niekoľko odporúčaní (čítaj „nariadení") pre uvedomelého multikultúrneho svetoobčana 21. storočia:
     Dáva sa na vedomie, že konzumácia výhradne svetlého piva je diskriminačná a nedôstojná (u náruživých pijúcich hraničí až s extrémizmom a xenofóbiou). Na jeden svetlý ležiak je bezpodmienečne nutné piť jedno čierne pivo. Uvedomelý svetoobčan potom konzumuje iba pivo „rezané“. Tento precedens platí aj pre ďalšie potraviny a nápoje, ako biele a tmavé pečivo, vanilkovú a čokoládovú zmrzlinu alebo tabuľkovú čokoládu (u nej je však konzumačný pomer u svetoobčana už nebývalo priaznivý a uvedomelý). Reštauráciám a potravinárskym firmám (aj domácnostiam svetoobčana) sa odporúča používať na prípravu obložených bagiet alebo hamburgerov vždy polovicu tmavého a polovicu svetlého pečiva.
     Šach (prípadne dáma) sú pre svetoobčana rasistická, diskriminačná hra, podporujúca neznášanlivosť (vzhľadom k násiliu, ktoré je páchané bielymi figúrkami na čiernych aj naopak). Všetky kusy v obehu musia byť stiahnuté a nahradené novou verziou so šachovnicou zliatou v krásnu svetlú hnedú - na tejto šachovnici budú súpermi novo spolupracovať a zvyšovať počet iba jednofarebných figúrok. Najzatvrdnutejším zástancom tejto hry plnej násilia, súťaživosti a rasizmu je prípadne nariadené premaľovať existujúce farby polí na iné, menej extrémistické (napríklad na dva odtiene zelenej). Spásnym môže byť aj iný nápad – jeden bude mať figúrky odspodu do polovice čierne a od polovice nahor biele, súper opačne – odspodu biele a hore čierne – farba políčok nebude čierna a biela, ale sivá a čierna. Kto nemá rád totálne čiernu, je povolená aj tmavo-hnedá farba.
     1 + 1 sú pre svetoobčana 2 len v prípade posvätenia „zhora“. Je potrebné potvrdenie vždy aspoň jedného z týchto subjektov alebo inštitúcií: médiá, politickí činitelia (hlavnú váhu majú EÚ, MMF, OSN, NATO), experti či analytici z popredných neziskových organizácií. V akomkoľvek inom prípade je výsledok 1 + 1 práve taký, akým ho určí jeden z uvedených subjektov. Ak by bol niekto nerozhodný, koho osloviť, môže si hodiť kockou alebo vylosovať z klobúka.
     Uvedomelý svetoobčan vie, že pravdu má vždy matka, pán učiteľ, pán režisér a pán eurokomisár. Ak by mal pochybnosť, rozhodne Juncker alebo Merkel.
     Uvedomelý svetoobčan sa má na pozore pred tradičnými rodovo diskriminačnými rozprávkami, ako je napríklad „Snehulienka a sedem trpaslíkov". Aby sa zohľadnila rodová vyváženosť, a na základe 40 % zastúpenia diskriminovaného pohlavia, sa rozprávka inovuje na „3,2 Snehulienky a 4,8 trpaslíkov". Ďalšie vzorové príklady: „Dvanásť mesiačikov" (7,2 mesiačikov a 4,8 mesiačičiek). Podobný postup je odporúčaný aj u filmovej, hudobnej, divadelnej a inej umeleckej tvorby.
     V rámci eliminácie podnecovania k rasizmu či extrémizmu, je potrebné napraviť niektoré nekorektné ustálené či zavedené slovné spojenia, pojmy, mená. Pri vybraných spojeniach, ako sú čiernočierna tma, čierny Peter, čierna ovca, Biely Tesák, čierne čísla, čierna vdova, čierna a biela mágia, čierna zjazdovka alebo Čierna Hora, je potrebné eliminovať chybné prídavné mená. Pre vyššie uvedené príklady (a im podobné) teda platí, že hovoríme o tme, o Petrovi, o ovci, o Tesákovi, o číslach, o vdove, o mágii, o zjazdovke, alebo o Hore.
     Uvedomelému svetoobčanovi je celkom zrejmé, že každý nesvetoobčan s neuvedomelým názorom (rozumej: „iným ako mainstreamovým", multikultúrne globalistickým), často obhajujúci sa ako „vlastenec", je v skutočnosti obyčajný populista, xenofób, nácista, rasista, ruský či Putinov agent, extrémista (inými slovami zarytý spiatočník, násilník, neznášanlivec, hlupák a ignorant).
     Svetoobčan doslova a bez výnimky uvedomelo prijíma a uvádza do praxe rad príslovia ako napríklad: hosť do domu, Boh do domu; ty po mne kameňom, ja po tebe chlebom;pravda, láska a humanita, prípadne humanitárne bombardovanie víťazí (nad lžou, nenávisťou, xenofóbiou, populizmom). A tak podobne a tak ďalej.

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Už zaznelo (a nebolo to z mojich úst), že:

Je zakázané hovoriť, že tí, čo sem prichádzajú, nie sú „utečenci“ a varovať pred ohrozujúcimi rizikami súčasnej migračnej vlny.

Je zakázané hovoriť, že ďalšie desiatky miliónov migrantov je pripravených vyraziť smerom k nám.

Je zakázané informovať o tom, že masová migrácia prináša nárast kriminality a terorizmu do našich krajín.

Je zakázané poukázať, že tie masy, ktoré sem prichádzajú z inej civilizácie, ohrozujú náš spôsob života, našu kultúru, naše zvyky a naše kresťanské tradície.

Je zakázané upozorňovať na fakt, že tí, čo sem dorazili skôr, vybudovali svoj vlastný, od nás separovaný svet pre seba, podľa svojich hodnôt a ideálov, ktoré roztrhávajú tisícročnú štruktúru Európy.

Je zakázané poukázať, že toto nie je náhodný či neúmyselný reťazec dôsledkov, ale vopred plánovaná a riadená operácia, masa ľudí namierená proti nám.

Je zakázané hovoriť, že v Bruseli pracujú na schémach, ako cudzincov čo najrýchlejšie rozmiestniť medzi nami proti našej vôli. Je zakázané poukázať, že dôvod pre usídlenie týchto ľudí tu je, zmeniť náboženské a kultúrne zázemie Európy, a prestavať ich etnické základy - a tým odstrániť poslednú bariéru multikulturalizmu: suverénne národné štáty.

Je zakázané hovoriť, že Brusel sa snaží nenápadne zožierať viac a viac plátkov našej národnej suverenity, a že mnohí tam teraz pripravujú plán na kompletne federalizované „Spojené štáty Európske“, pre čo im nikto nedal autorizáciu.

+

+

     Mt 23, 9: „Ani Otcom nevolajte nikoho na Zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský.“

     Najvyššou autoritou každého skutočného veriaceho človeka je Božie slovo – zapísané v biblii a v našom vnútri, v duchu či v srdci...

+

+


+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na únik.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi, ktorý na to má a nielen chce, ale azda aj uskutoční: ak môžeš darovať na lieky+liečbu: iban code SK3711000000008019075586) (Stretávam väčšinou imitátorov kresťanskej lásky, tých pravých nefalšovaných je mizivo minimálne množstvo - ale verím, že sú...)

+

+

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nový premiér? Ako sa Danko Slotovi aj Ficovi vymkol z rúk

V popularite predbehol aj trojnásobného premiéra Roberta Fica a SNS, ktorej šéfuje, ako jediná z koaličných strán preferenčne rastie.

ŠPORT

Tatar posunul Tím Európy do finále Svetového pohára

O góly európskeho výberu sa postarali výlučne Slováci.

KOMENTÁRE

Dankov vzostup nemá iba jednu príčinu. Je ich viac

Predsedovia Smeru a Mosta prekročili zenity svojich možností.


Už ste čítali?