Podstatný rozdiel, ktorý »elitárski« politici nechcú vidieť

Autor: Ján Vilček | 13.9.2016 o 23:55 | Karma článku: 8,68 | Prečítané:  107x

George Orwell: „Čím viac sa spoločnosť vzďaľuje od pravdy, tým viac nenávidí tých, ktorí ju hovoria“. Ale! »Elitárski« politici nepotrebujú pravdu. Ide im do kšeftov. Luxemburský minister zahraničných vecí Jean Asselborn zapotil

     ...mega-nonsens: „Nemôžeme akceptovať, že sú masívne porušované základné hodnoty EÚ. Keď niekto ako Maďarsko stavia ploty proti utečencom pred vojnou, alebo keď porušuje slobodu tlače a nezávislosť justície, mal by byť prechodne alebo v prípade nutnosti navždy vylúčený z EÚ.“

     Najprv trochu teórie.

     Podľa článku 2 „Zmluvy o EÚ“ je EÚ založená na týchto základných hodnotách:

--úcta k ľudskej dôstojnosti,

--sloboda,

--demokracia,

--rovnosť,

--právny štát,

--rešpektovanie ľudských práv vrátane práv osôb patriacich k menšinám.

     Tieto hodnoty sú spoločné členským štátom v spoločnosti, v ktorej prevláda pluralizmus, nediskriminácia, tolerancia, spravodlivosť, solidarita a rovnosť medzi ženami a mužmi.

V EÚ a v jej členských štátoch prevláda pluralizmus, nediskriminácia, tolerancia, spravodlivosť, solidarita a rovnosť medzi ženami a mužmi. Každý členský štát EÚ, ktorý tieto hodnoty porušuje, môže byť sankcionovaný pozastavením niektorých práv, vyplývajúcich z členstva v EÚ, vrátane hlasovacích práv. Rovnako každý štát, ktorý sa chce stať členským štátom EÚ, musí tieto hodnoty dodržiavať. Hodnoty EÚ slúžili práve ako základné podmienky, ktoré musia dodržiavať štáty, usilujúce sa o členstvo v EÚ.

     Takže späť k výroku luxemburského ministra zahraničných vecí Jeana Asselborna, ktorý sa už dávno vylúčil spomedzi „serióznych politikov“, a nie výhradne pre jeho stranícku naviazanosť na socialistov (bacha našincom – socializmus, na ktorý sa my pamätáme, nie je ten „luxemburský“ socializmus pána Asselborna, ktorý páchne skôr po neo-marxizme, po multikulturalizme a nezodpovednosti voči budúcnosti). Podľa zistenia „ICIJ“ malo Luxembursko počas Junckerovej „vlády“ tajné dohody s približne 340 veľkými firmami ako Apple, Ikea, Pepsi, Deutsche Bank a podobne. Čiže Luxembursko je štátom, ktorý bohato podporoval daňový raj pre výhodnosť (kto neplatí dane, je zlodej a kto podporuje zlodejov, je ešte horší zlodej), ale keď treba, rozdáva rozumy aj nerozumy, pretože zisk je to jediné, čo ich zaujíma – a len oni a Boh vedia, v čom majú svoje najbližšie aktíva, keď im ide o podporu bezuzdného prílivu ilegálnych imigrantov v rozpore s dublinskými dohovormi o azylovom procese...

     »Elitárski« politici, ako sa zdá, by radi znásilnili pravdu, realitu a kto vie čo ešte, len aby bolo po ich.

     Maďarsko práve že obhajuje a chráni tie „hodnoty“ a Asselborn je na strane tých, ktorí svojimi nezodpovednými činmi a taktikou privolávajú na domorodcov Európy temnú budúcnosť.

     Pokiaľ viem, stále platia medzinárodné zmluvy, či už tie, ktoré sú ukotvené z pôdy OSN alebo sú európske voči zvyšku sveta, obzvlášť takzvané dublinské dohovory o azylovom procese a reálnych utečencoch, kde sú jasné dve veci – o azyl môže požiadať niekto, kto uteká pred vojenským konfliktom alebo pred prenasledovaním, ktoré ohrozuje jeho život, je to individuálne právo (a nie že merkelovci a junckerovci a všakovakí slniečkári by sťahovali celé národy či etniká, a to hneď milióny či desiatky miliónov!) PLUS k tomu pripočítajme kľúčový bod, ktorým je: V PRVEJ BEZPEČNEJ KRAJINE.

     Či už pani Merkel, »elitársky« Juncker, drístajúci Asselborn, alebo ktorýkoľvek podporovateľ nekontrolovanej migrácie – nikto z nich nedokázal ovplyvniť zásadnú zmenu všetkých právoplatných zmlúv či dohôd okolo týchto vecí, keďže je tam nutný spoločný súhlas všetkých „hráčov“ – a preto sa „musia“ krkolomne snažiť, aby sa to „ondialo“ po ich vôli, aby skôr či neskôr dosiahli svoje zámery.

     Maďarsko ochraňuje ľudskú dôstojnosť aj tým, že si chráni hranice, nie je totiž prvou bezpečnou krajinou, ktorá by musela prijímať utečencov. To by museli byť občianske vojny u susedov, čo nie je ten aktuálny prípad. Naopak, keby si nechránilo hranice, vtedy by porušovalo článok 2 „Zmluvy o EÚ“. Maďarsko chráni slobodu svojich občanov aj tým, že nedovolí, aby sa nasáčkovali ilegálni imigranti na ich územie, ktorí by takzvaným „džihádom kolísiek“ za „N“ rokov spôsobili, že domorodí maďarskí občania by museli zachraňovať svoje životy pred totalitnou ideológiou islam, ktorá nemá zľutovanie a je neúmerne nebezpečnejšia ako boli nacizmus + fašizmus + klérofašizmus + socializmus.

     Podobne je to s demokraciou (čo je „vláda ľudu“ a MR dbá na vôľu svojich občanov, to skôr občania BRD alebo Luxemburska by mohzli prezradiť, že ich sa nikto na nič nepýtal), rovnosťou a právnym štátom.

     A ľudské práva? Neviem, či zdroj súčasnej zločinnosti takzvaných »elitárskych« politikov je v USA alebo v Bruseli, či je za tým NWO alebo ilumináti a podobne – v konečnom dôsledku to je fuky fuč, pretože také zmätky okolo pojmov tu nikdy na planéte Zem neboli, ako sú teraz a médiá namiesto akejsi kontroly tomu iba napomáhajú... Kto to kedy vysvetlí, že ilegálni imigranti, ktorí prišli za volaním Merkelovej a nespĺňajú základné požiadavky na pojem „utečenci“, si pokojne poberajú rôzne finančné a iné výhody, ktoré boli zhromažďované desiatky rokov, ale za účelom, aby sa pomohlo skutočným pravým nefalšovaným „utečencom“?! Hrubý odhad odhaľuje, že iba tridsať percent spĺňa aké také kritériá a Nemci horko ťažko priznali, že približne 300 000 nemá doklady a nie sú pod plnou kontrolou štátnych inštitúcií – veď to je výsmech! Krajina, ktorá je v niektorých ohľadoch „vzorom“ dôslednosti, pracovitosti – ale zrazu aha-ho, aký XXXdel...

     Zdanlivo nesúvisí s článkom – ale – máme tu pomerne zaujímavý problém vo Veľkej Británii, kde sa po „Referende“ množia útoky proti Poliakom.

     Veľká Británia má tiež svojich »elitárskych« politikov! V krajine je približne päť miliónov mohamedánov, ktorí sú vyznávačmi totalitnej ideológie, ktorú vymyslel samozvaný prorok (vrah a pedofil, klamár a podporovateľ otroctva). Ale útoky – čuduj sa svete – nie sú proti nim (zrejme sa ich boja, pretože oni spolu držia na základe totalitnej podstaty islamu), ale proti Poliakom.

     Dnes som začul v rozhlasovom vysielaní (rtvs) prekvapujúci dôvod.

     Nie je to preto, že by boli Poliaci akýmisi príživníkmi (ako je to s ilegálnymi migrantmi v celej EÚ). Naopak. Poliaci sú natoľko aktívni, činorodí a pracovití, až dochádza k tomu, že v neviditeľnom rebríčku spoločnosti stúpajú k vyšším stupienkom, sú lepšie odmeňovaní, postupujú v kariére o čosi máličko účinnejšie, než sa darí britskému priemeru.

     Ale prospech má z toho aj samotná Veľká Británia, pretože lepšie zarábajúci Poliak platí aj vyššie dane či odvody štátu, ba môže minúť viac na svoju spotrebu. Ale keby svoje peniaze aj hypoteticky pálili, neznamená to, že oficiálne štátne štruktúry nedokážu ochrániť poľských pracovníkov, prosto – ľudí!

     Je to hanba pre VB.

     Ja osobne by som bol aj proti absurdným atakom voči mohamedánskej menšine, nech každý jedinec platí za svoje chyby, ale aj – nech je každý jedinec, ktorý si to zaslúži, adekvátne odmenený – takže, ak je niekto šikovnejší, musí to byť brané do úvahy.

     Ak prestanú platiť určité nepísané aj písané pravidlá hry, môžeme to všetci zabaliť a ísť sa hojdať na obláčiky. Tí, ktorí tak pseudo-humanisticky, neo-marxisticky, slniečkársky, merkelovsky (a podobne) bojujú za akože-všetkých celého sveta, nech si sem prídu a tak, v prípade sprostých útokov na Poliakov, Maďarov, Slovákov, alebo Čechov, sú akosi príliš ticho. Asi im vadí ten podstatný rozdiel a ten »elitárski« politici nechcú vidieť. Nehodí sa im do ich zámerov.

     A o tom to je.

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Možno existuje trefný nápad, ako odstrániť samovrahom vidinu ich islamského raja - verejne ich pozostatky zašiť do bravčovej kože a s vnútornosťami prasaťa pochovať a za prítomnosti médií. A za každého nevinného človeka, usmrteného samovražedným mohamedánom, bude vystavený demolačný výmer na jednu mešitu najbližšie k pôsobisku vraha, konajúceho v súlade s morbídnym učením Koránu.

+

+

     Mt 23, 9: „Ani Otcom nevolajte nikoho na Zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský.“

     Najvyššou autoritou každého skutočného veriaceho človeka je Božie slovo – zapísané v biblii a v našom vnútri, v duchu či v srdci...

+

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na únik.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi, ktorý na to má a nielen chce, ale azda aj uskutoční: ak môžeš darovať na lieky+liečbu: iban code SK3711000000008019075586) (Stretávam =N= imitátorov kresťanskej lásky, tých pravých nefalšovaných je mizivo minimálne množstvo - ku komu patríš ty?)

+

+

     „Neočakávane“ alkoholom »posilnený« Angelin obdivovateľ a podporovateľ Jean-Claude Juncker ((nevolený predseda Európskej komisie! ktorého nikto z nás by nikdy nevolil!)) napodobňoval germánskeho diktátora Adolfa Hitlera hajlovaním sťaby pubertálny neonacista v nových kanadách – a nič sa mu nestalo, ktokoľvek iný by už bol Out! (príslušní psychiatrickí odborníci tvrdia, že v stave opitosti človek stráca zábrany a odhalí aj to, čo by inak nikdy neprezradil!)

     Podľa zistenia „ICIJ“ malo Luxembursko počas Junckerovej „vlády“ tajné dohody s približne 340 veľkými firmami ako Apple, Ikea, Pepsi, Deutsche Bank a podobne atď. Pri tomto človeku stratia aj poslední rojkovia ilúzie, že vyvedie Európu z problémov, ktoré má a ktoré ju ešte čakajú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Žinčica. Prečo Slováci nepijú najslovenskejší nápoj

Je to náš národný poklad, prvá vec po bryndzových haluškách, ktorou sa definujeme. Koľko Slovákov však v skutočnosti aspoň raz v živote ochutnalo žinčicu?

ŽENA

Šesť dcér, ktoré vyzerajú ako dvojčatá svojich slávnych matiek

Viaceré známe matky majú dcéry, ktoré akoby im z oka vypadli.

EKONOMIKA

Slováci majú stále móresy sedliakov. Chcú bývať vo vlastnom

Vlastniť dom nie je pre Nemca status.


Už ste čítali?