Jean-Claude perlil až junckeril

Autor: Ján Vilček | 15.9.2016 o 19:55 | Karma článku: 6,43 | Prečítané:  114x

„Since a politician never believes what he says, he is quite surprised to be taken at his word.“ („Pretože politik nikdy neverí tomu, čo hovorí, je značne prekvapený, ak ho zoberie niekto za slovo.“) tvrdil Charles de Gaulle. V...

     ...V prejave o stave EÚ v stredu 14. 9. 2016 v „európskom parlamente“ v Štrasburgu vystúpil Jean-Claude.

     Jean-Claude Juncker: domnieva sa, že EÚ sa nachádza v existenčnej kríze. Deti nosia pyžamá so Supermanom, len Superman nosí pyžamo s Jean-Claude Junckerom. Jean-Claude Juncker za nič nemôže a kto tvrdí opak, zaslúži si odsúdenie od všetkých domorodých občanov Európskej únie.

     Jean-Claude Juncker: členské štáty EÚ hovoria príliš často „len“ o vlastných národných záujmoch. Členské štáty vznikli pred mnohými časmi práve na základe ochrany národných (aj národnostných) záujmov, na ochranu vlastných domorodých občanov. Ak by to tak nebolo, ani ich existencia by nikdy nebola. Výraz „a sitting duck“ znamená „sediaca kačica“, čiže niekto, kto dovolí, aby ho kritizovali alebo na neho útočili. Ktosi iný zase nemá rád slovné spojenie „do make the money fly“ (nechať peniaze lietať), že je to pravda, Jean-Claude?

     Jean-Claude Juncker apeloval na slovenské predsedníctvo (s víziou na piatkový summit v Bratislave), aby pomohlo prekonať rozpory medzi tými, ktorí sú odporcami k integrácii utečencov vo svojich spoločnostiach a tými, ktorí si, rovnako ako on, myslia, že spravodlivý podiel všetkých členov EÚ na prerozdeľovaní utečencov je zásadný.

     Jean-Claude je jediný človek na Zemi, ktorý vie deliť nulou. Niektorí ľudia majú jednu mozgovú hemisféru väčšiu ako druhú, Jean-Claude má väčšie obidve. Jean-Claude by mal vedieť, že nie je utečenec ako utečenec, že azylant nie je to isté ako ilegálny imigrant (takzvaný ekonomický imigrant alebo kriminálny imigrant. Že ak niekto uteká pred vojnovým konfliktom, prípadne je prenasledovaný či ohrozovaný na živote, tak MUSÍ požiadať o azyl v prvej bezpečnej krajine, a nie krkolomne putovať až do zemi zasľúbenej Bundesrepublik Deutschland. Ak si Nemecko alebo Francúzsko alebo Veľká Británia alebo Švédsko alebo Holandsko želajú riešiť demografický úbytok, tak nech to oficiálne priznajú, ale nech si to riešia na svoje náklady a neklamú celému svetu, a najmä nie domorodým občanom Európy… Jean-Claude dokáže tlieskať jednou rukou.

     ((Dôležitá VSUVKA, poznámka: Jeden z najznámejších svetových ex-mohamedánov a súčasne odporcov aj znalcov totalitnej ideológie islam Ali Sina v rozhovore pre ParlamentníListy.cz potvrdil, že imigrácia je pre mohamedánov prvým krokom k „dobytiu územia“ (ako súčasť konečného džihádu). Podľa Ali Sinu musíme nadobro odísť preč z mohamedánskych krajín a poslať mohamedánov, ktorí sú medzi nami, naspäť do ich krajín – alebo sa môžu slobodne rozhodnúť prestať veriť v nereálneho Alaha, ktorého si vymyslel samozvaný prorok a vrah M. – veď je toľko ľudí, ktorí veria v skutočného Boha a aj oni môžu byť oslobodení od bludárstiev. Je totiž zo skúsenosti dokázané, že mohamedáni (vyznávači totalitnej ideológie islam) nedokážu mierovo koexistovať s ostatnými ne-mohamedánmi (keďže to majú prikázané aj zdôraznené v Koráne, aby likvidovali všetkých ne-mohamedánov). Existujú demografické predikcie, že Západná Európa bude mohamedánska do 25-40 rokov, európska populácia v krajinách ako Francúzsko, Veľká Británia, Holandsko, Belgicko, bude nahradená islamskými imigrantmi a ich potomstvom... Európania by sa mali zobudiť teraz, zvoliť vlastenecké vlády, vyhnať svoloč, ktorá nad nimi teraz vládne, a najlepšie tých »zradcov« dať do riadneho väzenia. A potom celkom zbaviť Európu islamu.))

     Jean-Claude Juncker: „Nasledujúcich 12 mesiacov bude kľúčových z hľadiska prekonania rozdielov medzi »Východom« a »Západom«, ktoré sa objavili v posledných mesiacoch. »Musíme« svetu ukázať, že Európa je silou, ktorá je ešte stále schopná byť aktívna na globálnej úrovni.“ Slovné spojenie „To hit the bull’s eye“ – zasiahnuť býčie oko – chápeme ako „povedať alebo urobiť presne to, čo sa očakáva, čo je správne“. To však nie je prípad Jeana-Claude, ktorý by mohol vykonať reflexiu, len sa mu nechcelo. Jean-Claude vie deliť nulou.

     Jean-Claude Juncker: „Počet oblastí, v ktorých spolupracujeme solidárne, je príliš malý.“ ((EÚ stále nemá dostatok únijnosti)). „Blok potrebuje viac jednotného postupu napriek značnému odporu voči centralizovanejším právomociam únie.“ Škoda, že nikto neprezradil Jeanovi-Claudeovi, že EÚ tvoria zvrchované štáty, lebo EÚ nie je pobočkou Spojených štátov amerických. Dokedy sa budú všetci okolo neho báť mu povedať pravdu?

     Nemenovaný riekol v mene milovníkov Boha - „Vyspelé bytosti: 1. Vnímajú realitu. 2. Hovoria pravdu.“ Len to nepovedzte Jeanovi-Claudeovi. Urazil by sa.

     Jean-Claude Juncker: „Integrácia EÚ »nemôže« byť ponechaná len na záujmoch jednotlivých členských štátov.“ Môže. Till hell freeyes over and the cows come skating home over the ice (kým peklo nezamrzne a kravy nedokorčuľujú domov po ľade). Jean-Claude is a gadfly. Jean-Claude vie deliť nulou, ale v skutočnosti stačí, ak sa na nulu len pozrie a nula sa sama rozpadne.

     Jean-Claude Juncker: „Medzi terajšími ešte 28 štátmi únie panujú hlboké rozpory v otázkach toho, ako prekonať hospodársky útlm, »utečeneckú krízu« a terorizmus.“ Kto vie, či by nestačilo, ak by si Francúzsko, Nemecko, Taliansko, ale najmä Grécko plnilo rozpočtovú disciplínu, keby Brusel netlačil nové, novšie a najnovšie euráče ako piliny – ale aj – nech junckerovci alebo merkelovci nepodporujú ilegálny prílev nelegálnych prisťahovalcov (dobrý biznis pre pašerákov ľudí – koľko vám z toho padne?) a terorizmus je azda pre naháňanie únijnosti na americký štýl…

     Jean-Claude Juncker: „Veľká Británia nedostane neobmedzený prístup na jednotný trh EÚ, ak neumožní občanom jej členských krajín voľný vstup na svoje územie.“ Stačilo by, ak by dementi Veľkej Británie nezabíjali Poliakov (alebo Čechov alebo Slovákov alebo kohokoľvek) – na začiatku bolo obvinenie pána Camerona, že pracovníci z Východnej Európy odčerpávajú zo sociálneho systému VB. Zvláštne, že džihádistom sa vo Veľkej Británii nič nestalo. Kde je asi pes zakopaný?!

     Jean-Claude Juncker, samozrejme, nezabudol ani na »migračnú krízu«. Všetci ľudia, prichádzajúci do EÚ, by v budúcnosti mali byť registrovaní v novom systéme, ktorého vznik chce EK navrhnúť do novembra 2016. V konečnom dôsledku bude možné rozhodnúť, či dotyčný má právo do EÚ vstúpiť.

     Znamená to azda, že všetky doterajšie medzinárodné dohody ohľadne azylantov prestanú platiť – takže konečne nastane Eldorádo pre kšeftárov socialisticko-neo-marxistického typu? A bohatší budú ešte bohatší a sen o návrate otrokárskeho zriadenia je nablízku? Hmm.

     Jean-Claude Juncker zdôraznil, že solidarita v migračnej kríze nesmie byť vynucovaná, ale naopak, »musí« ísť od srdca. Vyzdvihol Europol, jeho kľúčovú úlohu pri výmene informácii, treba posilniť jeho pozíciu.

     Jean-Claude Juncker zdôraznil, že Európa znamená mier, ktorý trvá už posledných 70 rokov. „Ale veľa ľudí zabúda na to, čo znamená byť Európanom, byť súčasťou Európskej únie, prečo sme sa ako štáty dohodli prijímať rozhodnutia spoločne.“

     Snívajte s nami s naplno otvorenými očami a nebráňte nám splniť si naše buržoázne sny…

+

     Šéf liberálov a demokratov (ALDE) Guy Verhofstadt poukázal na generačný rozkol v otázke Európy, ktorú mnohí mladší obyvatelia EÚ podporujú, no časť starších občanov je voči nej skeptickejšia. „Populisti núkajú falošnú predstavu bezpečnosti, podľa ktorej postavením múrov a plotov vyriešime všetky problémy. Ako však zastavíte klimatické zmeny, či udržíte teroristov za hranicami? Plotmi alebo európskymi politikami?"

     Guy Verhofstadt je prototypom novodobého demagóga – len nedosahuje vysokú úroveň Jeana-Claudea. A je to vidieť. A počuť. A len pacient psychiatrickej kliniky sa tvári, že mu je to jedno. Nechcem rýpať – ale – populista nie je odvodené od „populus“, čo je ľud? Aha! Že vy si chcete zvoliť iný ľud, lebo tento vám kafre do vašich kšeftov? Nuž!

+

     Zeman: „Mohli by ste tvrdiť, že utečenci, praktizujúci islam, sú mierumilovní ľudia. Dám vám ale jeden príklad. Prístup islamu - teraz nehovorím o džihádistoch, hovorím o islame ako takom - voči ženám, teda voči polovici populácie - azda viete, v Koráne sú ženy ponižovanou časťou spoločnosti."
+

     A zistil som, že Islam, keď sa povie pospiatky »Malsi« znamená v katalánčine »Zlo« a čírou náhodou tento jazyk vznikol v rovnakej dobe ako totalitná ideológia islam.

+

     Mahatma Gandhi: „Kým hinduisti, sikhovia, kresťania, parsovia a židia, spolu s niekoľkými miliónmi stúpencov animistických náboženstiev, mohli v relatívnej harmónii koexistovať, bolo náboženstvo, ktoré nevedelo uzatvárať žiadne kompromisy a stálo bokom od ostatných – islam“.

+

     Práca je, drahý Juncker, zviditeľnená láska. Ak nemôžete pracovať v EK s láskou pre občanov EÚ, ale len s nechuťou, potom bude lepšie, keď opustíte svoje dielo, posadíte sa pri chrámových bránach a budete brať almužny od tých, ktorí pracujú s radosťou. Lebo, ak pečiete chlieb ľahostajne, pečiete horký chlieb, ktorý sýti hlad len napoly. A ak lisujete hrozno s mrzutosťou, nakvapká vaša nevraživosť do vína ako jed. A ak spievate trebárs ako anjeli a nemáte radi spev, uzatvárate ľudské uši hlasom dňa aj hlasom noci. (Khalil Gibran) A EÚ sa po vašom odchode zhlboka nadýchne.

+

+

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok

 

     Možno existuje trefný nápad, ako odstrániť samovrahom vidinu ich islamského raja - verejne ich pozostatky zašiť do bravčovej kože a s vnútornosťami prasaťa pochovať a za prítomnosti médií. A za každého nevinného človeka, usmrteného samovražedným mohamedánom, bude vystavený demolačný výmer na jednu mešitu najbližšie k pôsobisku vraha, konajúceho v súlade s morbídnym učením Koránu.

+

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom):

8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci!

2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!
9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajajte ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný!

2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú.

38: 3 Koľko pokolení pred nimi sme už zahubili! Volali síce o pomoc, však nezostal im čas na únik.

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (A potenciálnemu darcovi, ktorý na to má a nielen chce, ale azda aj uskutoční: ak môžeš darovať na lieky+liečbu: iban code SK3711000000008019075586) (Stretávam =N= imitátorov kresťanskej lásky, tých pravých nefalšovaných je mizivo minimálne množstvo)

+

+

     „Neočakávane“ alkoholom »posilnený« Angelin obdivovateľ a podporovateľ Jean-Claude Juncker ((nevolený predseda Európskej komisie! ktorého nikto z nás by nikdy nevolil!)) napodobňoval germánskeho diktátora Adolfa Hitlera hajlovaním sťaby pubertálny neonacista v nových kanadách – a nič sa mu nestalo, ktokoľvek iný by už bol Out! (príslušní psychiatrickí odborníci tvrdia, že v stave opitosti človek stráca zábrany a odhalí aj to, čo by inak nikdy neprezradil!)

     Podľa zistenia „ICIJ“ malo Luxembursko počas Junckerovej „vlády“ tajné dohody s približne 340 veľkými firmami ako Apple, Ikea, Pepsi, Deutsche Bank a podobne atď. Pri tomto človeku stratia aj poslední rojkovia ilúzie, že vyvedie Európu z problémov, ktoré má a ktoré ju ešte čakajú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Lajčák ešte má šancu. Pozrite si favoritov na šéfa OSN

Najväčšie šance má portugalský expremiér António Guterres.

EKONOMIKA

Váhostav vyhral čudnú zákazku, rozhodoval o nej aj Širokého spoločník

Vedeckému parku za 20 miliónov šéfuje.

DOMOV

Nový premiér? Ako sa Slotovi aj Ficovi Danko vymkol z rúk

SNS, ktorej šéfuje, ako jediná z koaličných strán preferenčne rastie.


Už ste čítali?