Ich prejavy sústrasti mi zapáchajú poburujúcou falošnosťou

Autor: Ján Vilček | 18.8.2017 o 2:12 | Karma článku: 5,68 | Prečítané:  198x

Ešte »nevychladli« telá mŕtvych z Barcelony, ešte sa nevyšetrilo, čo sa vyšetriť dá aj musí, ešte nebol priblížený stav do »normálu« a už sa vyrojili svetoví politici na virtuálne atómy mediálneho sveta, aby prejavili „sústrasť“.

     Smútok nad tragickou udalosťou vyjadrili aj predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker, predseda Európskej rady Donald Tusk a ďalší najvyšší únijní predstavitelia a za nemeckú „pozývačskú“ kancelárku Angelu Merkelovú (široko roztvorená náruč akože Sýrčanom, hoci tých nebolo v roku nula ani tretina!) jej hovorca Seibert.

     Sústrastnú účasť a »ponuku pomôcť« ((že by mali Američania v zálohe zázraky znovu-oživenia z duchovnej ríše?!)) vyjadril aj americký prezident Donald Trump a aj minister zahraničia USA pán Rex Tillerson.

     „Sme hlboko zarmútení nad obeťami odporného útoku v Barcelone a vyjadrujeme Španielom solidaritu a priateľstvo,“ reagoval stručne hovorca Angely Merkelovej (mega-pozývačky) Steffen Seibert. V obdobnom »duchu« reagoval pyšný Jean-Claude Juncker, ktorý tiež vyzdvihol hrdinstvo tých, ktorí napriek nebezpečenstvu ponáhľali na pomoc tým, ktorí sa ocitli v najvyššom ohrození. ((Že napomáhal vzniku mega-prisťahovaleckej vlny, že kolaboroval s pozývačskou Merkelovou, že vždy rád kritizoval Orbána a Fica za prirodzenú obranu zdravého rozumu – to zrejme teraz nebude vyťahovať na medálny povrch, nie?!))

     „Spojené štáty odsudzujú teroristický útok v Barcelone a urobia všetko, čo je nevyhnutné na to, aby pomohli. Buďte tvrdí a silní, milujeme vás!“ napísal Trump na twitteri.

     Pán Trump, Vám zrejme ani 100 poradcov neporadí, kedy máte držať twitterovú chlebáreň na uzde. Zmŕtvychvstanie nie je v kompetencii šéfov USA, uznajte už konečne!

     Podľa Tillersona by džihádistickí teroristi z celého sveta mali vedieť, že USA a ich spojenci sú odhodlaní ich dopadnúť a postaviť pred súd. - - - Nebolo by lepšie prejsť na taktiku „s teroristami nevyjednávam a väznice sú aj tak plné?!“

     „Celá Európa stojí za Barcelonou. Naše myšlienky sú s obeťami a všetkými postihnutými týmto zbabelým útokom proti nevinným,“ reagoval na twitteri Tusk. - - - Pán Tusk by (rovnako ako ostatní) už mal pripustiť, že všetky tie údajne-korektné klamstvá okolo totalitnej ideológie islam by mali už prestať (dozrel čas postaviť totalitnú ideológiu islam mimo zákon, lebo odporuje charte OSN o ľudských právach a občianskych slobôd). Islamisti iba plnia slová samozvaného (pseudo)proroka Mohamedka, ktoré mu inšpiroval padlý anjel Satan do super-mega-podvrhu všetkých čias s názvom »Korán«...

     Predseda Európskeho parlamentu Antonio Tajani zdôraznil, že „celá EÚ je jednotná v obrane mieru“. ((??? !!! ???))

     Britská premiérka pani Theresa Mayová uviedla, že je myšlienkami s obeťami a so zasahujúcimi záchranármi. „Spojené kráľovstvo stojí pri Španielsku proti teroru,“ naťukala na twitteri. - - - To je ako v tej pesničke od IMT Smyle o protikladoch – fľaša v mori a more vo fľaši - - - tak aj ona, reči reči reči a skutok nech urobí niekto iný.

     Londýnsky starosta Sadiq Khan uviedol, že myslia na obete „tohto barbarského teroristického útoku“, a dodal, že britská metropola stojí pri Barcelone proti „teroristické­mu zlu“. - - - toto vo svojej stručnosti znie doslova ako provokácia. „Tiež-mohamedán“ bude presviedčať ako je mu hrozne ľúto, že kdesi ktosi ide a poslušne uskutoční to, čo kedysi robieval aj sám samozvaný (pseudo)prorok Mohamedko. No comment?

     Francúzsky prezident Emmanuel Macron napísal, že všetky myšlienky a solidarita Francúzska smerujú k obetiam tragického útoku v Barcelone. - - - Reči, reči, reči. Keď sa deje antisemitizmus v Paríži, tak je to v rámci slobody slova OK, ale ak si niekto trúfne nahlas povedať niečo proti vražednému mohamedánstvu, ktoré je položené na falošnej idei nejestvujúceho „boha“, za ktorého sa vydáva démon Alah, tak prezident vie, ako priškrtiť. Prečo sa všetci tí obhajcovia nájazdníkov tak boja vyjadriť svoju vnútornú pravdu? Alebo svoju vyprázdnenosť? (Ono, ak vyženieš zo seba Boha pravého, žiadna náhrada nezaplní nekonečnú rozlohu tvojej duše!)

     A teraz si konečne pripomeňme aspoň trochu jadro problému, ktoré je nadčasové a siaha až do roku 632, kedy samozvanec Mohamedko svojou smrťou natiahol legs (jambes, jalat usw).

     Samozvaný (pseudo)prorok Mohamedko totiž tvrdil, že Korán mu »zoslal« Alah (jeden z démonov pekiel či Temnoty, ktorý je mylne vydávaný islamistami za „boha“). Ak by bol Alah totožný s Bohom kresťanov, nikdy by ľuďom nezoslal toto obludné klamstvo. Prečo? Poprel by sám seba. Ale Boh nemôže poprieť sám seba. To by bola idiotskosť a Boh nemôže byť idiotom. Jedna z filozofických múdrostí tvrdí, že zlo je „len“ nedostatkom dobra – čosi ako keby dobro zdvihlo svoje nožičky a svoj noštek a odkráčalo z komôrky a na tom mieste by vzniklo čosi fuj-katé... Lenže v praxi, ktorá sa už odohrala a je pre nás minulosťou (dejinami), Satan s diablami, čertami rohatými, zlými duchmi, démonmi a všetky odvodeniny – boli vyvrhnutí od Boha do sféry vymiestnenia (vyhadzovu) a teda vznikli peklá Temnoty.

     Čo však spôsobilo, že tí fuj-výtvory zlyhali? Satan sa vzoprel zámeru Boha, že spasí »ČLOVEKA« tak, že sa sám vtelí a spôsobí aktívne záchranu ľudstva. Satan svojou pýchou strhol aj ďalších „N“ jemu podobných a nakoľko mal od Boha dary (o akých sa nám ani nesnívalo), jeho »vzdor« mal, má a bude mať „grády“. Stačilo si počkať na Mohamedka, našepkať mu „habaďúry“ ((nespisovné, ale malebné slovko, ktoré tu nahrádza škaredé nadávky)), ten ich dal zapísať svojim spolu-skazencom do Koránu a ten pripojil ešte aj kusisko teroru, za vrece totalitného režimu, veľa preveľa strachu, zotročovania, nenávisti, hnevu, dozerania všetkých nad všetkými, vojny, hladomory, dobíjanie cudzích území aj s ostatnými zmýšľaniami atď usw etc...

     Biblia prezrádza: „Duch, ktorý nevyznáva Ježiša, nie je z Boha. To je duch antiKrista, o ktorom ste počuli, že príde, a už teraz je na svete.“ (1 Ján 4,3)

      „Ale oni urobili Bohu spoločníkov...“ (Korán 13:33) „A zobrali si učencov svojich a mníchov svojich za pánov popri Bohu a tak isto aj Mesiáša, syna Máriinho, hoci im bolo prikázané uctievať iba Alaha jediného. A niet božstva okrem neho, ktorý svojou slávou je povznesený nad tých, ktorí sú k Nemu pridružovaní!“ (9:31) – nenávistný Satan išiel na to vysoko inteligentne. V Koráne naznačil, že kresťania uctievajú svojich svätých ako keby rovnako ako Boha. Ba ja Pána Ježiša Krista, ktorému sa Satan odmietol klaňať, považuje cez Korán iba za edného z prorokov, ale nie za Boha, ktorým aj je.

     Škoda, že RKC cez Vatikán nie je schopná jasnejšie zdôrazniť, že Boh Stvoriteľ je ten, ktorý sa vtelil do nášho sveta skrze Ježiša a po nanebovstúpení je On Duchom svätým, ale stále je to jeden jediný.

     Podozrievať teológov a cirkevných hierarchov z toho, že z mocenských dôvodov sa im to hodilo, ak sa hovorilo o Trojici (dogma), hoci je to stále len ten jediný Boh – iba my sme vlastne tí, ktorí sú svetski nedokonalí a akoby sme nestačili na toho obdareného Satana, lenže nech si je padlý anjel „mudrc“ ako všetci mudrci dejín – Zjavenie Boha je láskavo jednoduché, ale vyžaduje ťarchu slobodného rozhodnutia sa!

     A v tom je ďalšie klamstvo Satana aj Mohamedka, že cez Korán trvajú na absolútnom podriadení sa. Ten, ktorý zlyhal v tom najdôležitejšom, sa mstí celému ľudstvu islamom.

     ((Z Koránu)) „Hovoria, buďte židmi alebo kresťanmi, a vtedy budete správnou cestou vedení. Odpovedz im: Nie, nasledujte náboženstvo Abraháma, ktorý bol hanífom a nie modloslužobníkom!“ (2:135) Mohamedko klamlivo tvrdí o kresťanoch aj židoch, že sú modloslužobníkmi. A pritom Mohamedko, všetká tá banda vrahov, zotročovateľov, klamárov a odmietačov pravého Boha sú vlastne spolupáchatelia Satana, diablov, démonov etc. (!!!)

     A ešte stručne úryvok z 72.kapitoly: 16. Keby sa boli vzpriamili na ceste správnej, boli by sme im dali napiť sa vody hojnej. 17. Aby sme ich ňou skúške vystavili. Kto sa odvráti od spomínania si na Pána svojho, toho uvedie do trápenia ťažkého. 18. „Mešity sú určené pre uctievanie Boha, preto nevzývajte popri Bohu nikoho iného". – V tejto časti diabol znova opakoval svoje rafinované klamstvo, ktoré je ústrednou myšlienkou diabolského Koránu: Pretláča vieru v jedného Boha, aby pomocou tejto polopravdy presvedčil ľudí, že „Boh nemá Syna“. (Čo na tom, že Boh sa sám vtelil. On to tak slobodne chcel a rozhodol sa a aj uskutočnil.) Kuriózne je, že Mohamedko aj celý Korán furt otravujú s vyzdvihovaním Mohamedka, ale biblia jasne priniesla správu v zjavení – my sme chrámom Ducha svätého, ak sme v súlade s božou vôľou a už netreba chodiť do chrámov ako to bolo za Hebrejov a klamárski islamisti zase majú svoje mešity sťaby obdobu hebrejských predstáv o jedinom spôsobe úcty k Bohu – takže sa popiera už zjavená pravda a aj žijúci príklad Ježiša, čiže Boha samotného...

+

     Takže: východiskom z hrozby islamistického pekla v EÚ či Zeme – je – vrátiť sa k pôvodnému Zjaveniu, očistiť ho od politicko-mocenských chúťok hierarchicky vyvýšených osôb a žiť v pôvodnom duchu Zjavenia – žitím, skutkami, vzájomným obdarovávaním sa a vnútorným pokrokom – ALE – to vyznieva zase len ako rozprávka...

     Zdá sa, že ľudstvo sa stále a stále nechce poučiť zo svojich vlastných chýb. Znie to hrozne pochmúrne. Nádej je azda iba v tom, aby to ten-ktorý jedinec aspoň skúsil urobiť sám za seba a prípadne nájde ďalšieho, ktorý sa k nemu pridá (a zase to vyzerá ako rozprávka).

     A miesto „konca“ iba jedna jediná otázka všetkým tým falošným politikom: „Myslíte si, že môže byť od Boha čosi také, že niekto si sadne do auta (kamiónu) a v mene islamského Alaha vraždí?!“

     Pán Jorge Mario Bergoglio, kresťanský Boh a islamský Alah – NIE je a nikdy nebude „to isté“ alebo rovnaké. Boh sa totiž vtelil do ľudského tela, žil medzi nami, trpel a zomrel a z mŕtvych vstal a keď sa vrátil do duchovnej ríše, už to nebolo rovnaké ako pred tým!

+

+

+

     Koniec článku

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

     BONUS – mimo článok (čiže čosi navyše, prídavok)

     Slovo „neustále“ sa nezdravo a neúmerne nadužíva, a to aj v takých prípadoch, kde úplne postačuje slovo „stále“ – je tu zrejme snaha vyjadriť myšlienku, že niečo je „bez prestania“ alebo „sústavne“ alebo je niečo permanentne sa opakujúce. Používateľom tohto výrazu sa zrejme máli napísať „iba“ stále, chcú nápadnejšie alebo naliehavejšie opísať, že je to stále, tak to znegujú a píšu neustále (čo na tom, že je to myšlienkový nonsens?!). Popiera to logiku – veď niečo je stále alebo nie je stále. Neexistuje tretia možnosť. Ideálne by bolo, aby nahradili slovo „neustále“ výrazom „sústavne“ (a v podobe prídavného mena „sústavné“).

     REPETE: Čiarka sa musí písať pred spojeniami – a preto, a teda, a tak, a predsa, a jednako, a to, a pritom:

     Slavomíra sa vôbec nečesala, a predsa bola sympatická v očiach Roberta. Chodili sme denne poctivo so synom na tie tréningy, a predsa sa nestal profesionálnym športovcom miestneho klubu.

     Pricestovalo ich jedenásť, a to ich malo byť najmenej dvadsaťdva. Jozef Gergeliak odmietol pomôcť, a to napriek svojmu slobodnému sľubu vo veľmi vážnej veci, ktorý dal pred Bohom pri plnom vedomí.

     Vždy sme boli originálni, a tak sme zrealizovali väčšinu z nášho plánu. Športovci nášho krajského mesta boli leniví, a tak sme prestali chodiť na futbalové zápasy.

     Naložili nám veľa povinností, a teda sme nikdy nestíhali zábavu v miestnom kine.

     Pribehli sme do cieľa v predstihu, a preto pokorne čakáme na ostatných bežcov. Emeritný arcibiskup Svätopluk z Trnavy dobrovoľne spolupracoval s ŠtB, a preto jeho tvrdenie o „nevinnosti“ nikdy neobstojí. Cieľom Fica bol Fico, a preto nikdy neprišiel o veľa.

     POZOR: Čiarka sa musí písať pred spojeniami – a preto, a teda, a tak, a predsa, a jednako, a to, a pritom (občas na to zabúdame, ak sa dá, majme to niekde takzvane po ruke, ak by nám pamäť vypadla)…

     Ak máme slová samozrejme, pochopiteľne, prirodzene, našťastie (to sú „častice“), používame ich pri subjektívnom hodnotení akýchkoľvek skutočností, musíme ich vyčleňovať čiarkami. (POZOR: toto platí aj o ekvivalentoch – niektorí z tvorcov, blogerov, autorov, novinárov, komentátorov… radi používajú obdobné skvosty, pretože – ak správne trafíme kvantitu aj kvalitu – osvieži to tak obsah, tak čítanosť, ale aj udrží pozornosť možných čitateľov).

     Keď tieto slová použijeme na začiatku vety, píšeme za nimi čiarku (a nepúšťame adrenalín do krvného obehu, čo si to tí jazykovedci zase vymýšľajú).

     Príklad:

     Pochopiteľne, včera sme vďaka krásnemu počasiu hrali futbal na ihrisku.

     Samozrejme, niečo predali a za peniaze nakúpili zásoby do kuchyne.

     Ak sa tieto slová (častice) nachádzajú v strede vety, musíme písať čiarku aj PRED aj ZA nimi.

     Príklad:

     Košice som poznal veľmi dobre, a tak som sa, pochopiteľne, ujal sprevádzania našich hostí.

     A potom, našťastie, začalo svietiť nádherné Slnko.

     V tom okamihu sa manželia bozkali, prirodzene, odvrátil som sa a usmieval som sa od ucha k uchu ešte pol dňa po tom.

     Nechal som ho, aby mi klamal naďalej, samozrejme, nebudem nikdy automaticky likvidovať možný vývoj tým, že by som okamžite strieľal a sekal.

+

     Mt 23, 8-12: 8 Vy sa nedávajte volať »rabbi«, lebo len jeden je váš Učiteľ, vy všetci ste bratia. 9 Ani Otcom nevolajte nikoho na Zemi, lebo len jeden je váš Otec, ten nebeský. 10 Ani sa nedávajte volať »učiteľmi«, lebo len jediný je váš Učiteľ, Kristus. 11 Kto je medzi vami najväčší, bude vaším služobníkom. 12 Kto sa povyšuje, bude ponížený, a kto sa ponižuje, bude povýšený. (Koniec citátu)

+

     Pravdu nemožno zdiskreditovať. Pravda je pravdou. Pravdu nemožno dokázať ani vyvrátiť. Pravda jednoducho je.

+

     Otázka na Salmana Hasana: „Český kňaz Tomáš Halík povedal, že my kresťania veríme s mohamedánmi v rovnakého Boha. Čo si o tom myslíte?“ ((Pozn.: aj Jorge Mario Bergoglio to tvrdil!))

 

     S tým nemôžem súhlasiť. Keby sme si vzali len to minimum, čo ľudia o kresťanskej viere vedia, Desatoro prikázaní... »Boh Desatora« hovorí: „Nezabiješ!“ Zatiaľ čo »boh islamu« hovorí: „Zabíjaj!“ »Boh Desatora« hovorí: „Nepožiadaš ženu svojho blížneho.“ Boh Koránu ti dovoľuje uzurpovať si, uniesť, ba znásilniť ženu akéhokoľvek ne-mohamedána, čo Mohamed sám praktizoval. Mohamed si dokonca vzal ženu svojho adoptívneho syna. »Boh Biblie« stvoril muža a ženu a Pán Ježiš Kristus povedal: „Jeden muž, jedna žena.“ Zatiaľ čo Alah Koránu dovoľuje mať jednu, dve, tri, štyri ženy plus konkubíny a otrokyne. Vo vojne si môžete vziať sexuálnych otrokýň, koľko chcete. Toto je akási praktická a etická rovina podstatných rozdielov.

     V teologickej rovine »Alah islamu« popiera, že Ježiš Kristus je »Boží syn«. Keď budeme čítať v Prvom liste sv. Jána v štvrtej kapitole časť od prvého verša až do tretieho, tak ten to hovorí veľmi jasne, že ten, kto vyznáva, že Kristus prišiel v tele, teda Boh sa stal človekom a žil medzi nami, tak má ducha od Boha. A ktokoľvek to popiera, tak má ducha Antikrista ((„Milovaní, neverte všetkému, čo je duchovné, ale rozlišujte, či sú tí duchovia z Boha. Do sveta totiž vyšlo veľa falošných prorokov. Podľa tohto Božieho Ducha poznáte: každý duch, ktorý vyznáva Ježiša Krista, je z Boha. Žiadny duch, ktorý Ježiša nevyznáva, však nie je z Boha, ale je to ten duch Antikrista, o ktorom ste počuli, že má prísť. Už teraz je na svete!“ 1 Jn 4, 1-3)).

     Takže je veľmi jasné, že »Boh kresťanov« a »Alah islamu« nie je ten istý. Mohamedáni síce majú niektoré rituály, ktoré sa možno snažia kresťanstvo napodobniť, a napodobňujú aj mnoho židovských rituálov, ale to neznamená, že vyznávajú rovnakého Boha. Mám špeciálnu štúdiu o Alahovi. Vzali meno Alah, čo je v arabčine doslovný preklad pre slovo Elohim, a použili to v Koráne, aby mohli hovoriť, že sme rovnakí. Ale slovo Alah je v islame používané pre iného boha. »Boh Biblie« je živý boh, Alah islamu je »Pánom tohto sveta« (v kresťanskej teológii a v Písme je Pánom tohto sveta - diabol), je z ducha Antikrista.

     Otázka na Salmana Hasana: „Čo si myslíte o tých kresťanoch, ktorí obhajujú islam a hovoria, že to je náboženstvo mieru? Prečo to robia? Sú niekým zavádzaní? Sú to zradcovia Krista? Čo si myslíte o ich motívoch? Je to naivita?“

     Hovoríme, že poznať svojho »nepriateľa« je polovičnou výhrou v »bitke«. A »Boh Biblie« hovorí, že jeho ľud zahynie pre nedostatok poznania. Veľa kresťanov nepozná svoju vieru. To je tragické. A mnoho kresťanov je skôr ako svet než ako Kristus. Takže... keď neviete, kto ste, tak je ťažké vysvetliť, kto som ja. Je tu tiež po celom svete veľká »propaganda islamu«, ktorá sa mu snaží dať veľmi dobrý obraz na verejnosti a prezentovať ho ako »náboženstvo mieru«. Ľudia na »Západe« sú klamaní. My, kresťania z Iraku, a to nehovorím len o sebe, ale o tých, ktorí majú a odovzdávajú vieru už po 1 900 rokov, poznáme skutočnú tvár islamu. Mohamedáni kresťanov stále prenasledovali a zabíjali, prenasledujú a zabíjajú. Pomaly, ale isto.

     Už od doby, čo islam prišiel. Takže, keď si niektorí ľudia stúpnu a povedia „mohamedáni sú normálni ľudia“, tak s nimi budem súhlasiť. Ale poviem, že islam nie je ako kresťanstvo a že mohamedáni sú ovplyvnení »zlým duchom«. Aj keď sú mohamedáni veľmi láskaví a priateľskí, tak tento »duch zla« ich môže v sekunde obrátiť k zlým veciam. Máme zažité dôkazy z nedávnej histórie.

     Tí, ktorí zabili kresťanov v údolí Ninive, tí, čo ich okradli o ich majetok, znásilnili ich ženy a ukrižovali ich deti, boli ich susedia, ich najlepší priatelia, ich spolupracovníci - mohamedáni. Mnoho z týchto mohamedánov zavolalo svojim susedom, kresťanom, ktorí utiekli, a povedali im: „Vieš, teraz bývam v tvojom dome.“ Toto máme zaznamenané. Takže si myslím, že je naivné, ak nie priamo zlé, podporiť islam a hovoriť, že je ako my. Ale kresťania to robia. Môžem povedať, že sú zaslepení »Pánom tohto sveta« (diablom) a musia sa prebudiť. Ak sa nepoučíme z Histórie, budeme zničení. Preto mám túžbu cestovať po Európe a učiť o tom ľudí. Nechcem, aby vaša krajina bola zničená ako moja krajina, Irak. ((Koniec úryvku))

     (František, vlastným menom Jorge Mario Bergoglio, SJ, je argentínsky duchovný a 266. pápež katolíckej cirkvi.)

+

     Profesor Piťha: „...kresťanstvo je náboženstvo, ktoré už od Starého zákona... považuje človeka za slobodného. Dáva mu právo rozhodovať sa a žiada aj jeho zodpovednosť. Alah z človeka robí otroka, lebo vyžaduje od človeka absolútnu podrobenosť. Kresťanstvo, hlásajúce pokoj, je zjavne náboženstvo života, no islam vyžaduje džihád, je náboženstvom smrti...“

+

     „Všetko, čo sa týka druhých, môžete robiť iba s ich súhlasom.“

     (N. D. WALSCH: Rozhovory s bohom)

+

     V samotnom článku to nie je - ale - dovolím si 1 malú (dôležitú) poznámku: islamisti aj Korán majú jednu dôležitú chybu: vyznávajú a držia sa toho ako kliešte kožucha... Zásluhovosť aj nárokovateľnosť! Ale kto vnikol do kresťanskej mystiky aspoň kúsok, bude opakovať s textom istej pesničky =boh je láska boh je láska a kto zostáva v láske zostáva v bohu a boh zostáva v ňom= ((zámerne zapísané v zdanlivo zjednodušenej forme, spisovne by to malo byť trošičku inak, sorry))... Takže žiadnych 72 panien, ba ani dve tri štyri. Ani nejde o akési potoky vína či nektáru a iné podobnosti. Vyzerá to tak, že chudák Satan to mal s tým samozvaným Mohamedkom trochu ťažšie, než sa my nazdávame...

+

     George Orwell: „Čím viac sa spoločnosť vzďaľuje od pravdy, tým viac nenávidí tých, ktorí ju hovoria“.

+

     Mk 7, 14-23: 14 Nato znovu povolal k sebe zástup a hovoril: Čujte ma všetci a rozumejte! 15 Nič nevchádza zvonku do človeka, čo by ho mohlo poškvrniť, ale čo z človeka vychádza, to poškvrňuje človeka. 16 [Ak má niekto uši na počúvanie, nech počuje.] 17 Keď potom odišiel od zástupu do domu, spýtali sa Ho učeníci: Čo je to za podobenstvo? 18 Povedal im: Či aj vy ste takí nerozumní? Či nechápete, že nič nemôže poškvrniť človeka, čo zvonku vchádza do neho? 19 Lebo nevchádza mu do srdca, ale do brucha a odtiaľ vychádza do stoky; a tým vyhlásil každý pokrm za čistý. 20 Potom doložil: Čo vychádza z človeka, poškvrňuje človeka. 21 Lebo z vnútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, krádeže, vraždy, 22 cudzoložstvá, lakomstvá, zloby, podvod, rozkošníctvo, zlostný pohľad, rúhanie, pýcha, pochabosť. 23 Všetko toto zlo vychádza z vnútra a poškvrňuje človeka. ((Ďalší dôkaz, že totalitná ideológia islam je »podvod Temnoty«! Bravčové mäso nie je proti ničomu, šlo iba o svojvoľný výmysel tvorcov totalitnej ideológie.))

+

+

     exorcista Gabriel Amorth

     Má diabol inteligenciu?

     „Démon je nesmierne inteligentný. Pretože si udržal inteligenciu anjelov. A ostatne aj ich poriadok hodností. Poznáme deväť anjelských chórov. Posledný sú cherubíni a serafíni, prvý tvoria archanjeli, tento poriadok máme od sv. Pavla. Anjeli majú silnú hierarchiu. Najvyšší je archanjel Michal. A najvyšší medzi démonmi je Satan. Ale medzi anjelmi je to hierarchia lásky. Oni sa navzájom milujú, oni milujú Boha. Ich cieľom je dobro, cieľom démonov naproti tomu je zlo. Ako často som sa démona pýtal: Prečo neodídeš? A on odpovedal: Lebo mi to Satan zakázal. Ak odídem, bez toho, že by som splnil svoju úlohu, tak ma Satan potrestá.“

+

+

     Niekoľko dôležitých citátov z Koránu proti „neveriacim“ (t.j. proti ne-mohamedánom, veriaci v iné sú podľa nich neveriaci, hoci Alah je ireálny a pravý skutočný Boh nemá s totalitnou ideológiou islam nič spoločné):

     8:17 Nie ste to vy, kto ich zabili, ale Alah ich zabil; a nevrhal si ty, keď si vrhal, ale bol to Alah, kto vrhal, aby vyskúšal veriacich skúškou dobrou, od Neho prichádzajúcou, veď Alah počujúci je, vševedúci! ((„Nádherný“ dôkaz, že ide o produkt Temnoty, lebo Boh už »zjavil« svoju vôľu v „Nezabiješ!“ Náprotivok vidíme tu v Koráne.))

     2: 191 Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, odkiaľ oni vás vyhnali, veď zvádzanie od viery je horšie ako zabitie. Avšak nebojujte s nimi blízko Mešity posvätnej, kým oni s vami tu nezačnú bojovať. Ak však vás tam napadnú, zabite ich - taká je odmena neveriacich!

     9: 5 A až uplynú posvätné mesiace, potom zabíjajte modloslužobníkov, kdekoľvek ich nájdete, zajmite ich, strážte ich a chystajte proti nim všemožné nástrahy! Ak sa však kajúcne obrátia, budú dodržiavať modlitbu a dávať almužnu, nechajte ich ísť cestou ich, veď Alah je veru odpúšťajúci, súcitný.

     8:39 Bojujte teda proti nim, aby už nebolo pokušenia k odpadlíctvu a aby všetko náboženstvo bolo len Alahovo. Ak však prestanú, potom Alah jasne vidí všetko, čo robia.

     5:73 A sú veru neveriaci tí, ktorí vyhlasujú: „boh je tretí z trojice" - zatiaľ čo nie je božstva okrem Alaha jediného. A ak s tým neprestanú, čo hovoria, veru sa dotkne tých, ktorí z nich sú neveriaci, trest bolestný! ((Až na to, že vraždia iba mohamedáni - u kresťanov je pravý Boh schopný to urobiť bez totality - - - nuž, Boh je zdrojom bytia a aj rádu vecí v hmotnom svete))

     2: 217 Dopytujú sa ťa na posvätný mesiac a na bojovanie v jeho priebehu. Povedz: „Bojovať v ňom je hriech ťažký, avšak odvracať od chodníka Alahovho, neveriť v Neho a v Mešitu posvätnú a vyháňať obyvateľov ich z nej je ešte ťažší hriech pred Alahom; zvádzať od viery je horšie ako zabíjať. Neveriaci neprestanú proti vám bojovať, kým vás neodvrátia od náboženstva vášho, ak budú toho schopní. Pre tých z vás, kto od náboženstva svojho odpadnú a ako neveriaci zomrú, márne bude ich konanie na tomto aj onom svete - tí ohňa obyvateľmi sa stanú a nesmrteľní v ňom budú. ((Ďalší z dôkazov, ktorý svedčí proti Temnote – pekelné sily sa snažia brojiť proti skutočnému pravému Bohu, ak chcú naklamať ľudstvu či Človeku, že »zvádzať od viery je horšie ako zabíjať«. Nie. Násilím, vraždením, zotročovaním, nútením do neslobodného absolútneho podriadenia sa, likvidovaním atď. sa ešte nič pro-Božieho nedosiahlo! Človek nie je otrok a Boh je „prameňom“ tak bytia ako aj slobody.))

+

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (prosím, ak môžeš darovať chorému na lieky + liečbu: iban code SK3711000000008019075586)

+

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Kvôli strachu z tajomstva nedokážeme vnímať realitu (píše Michal Havran)

Od UFO k strachu z tajomstva.


Už ste čítali?