Stretli sa opozičné veličiny v hoteli Hilton

Autor: Ján Vilček | 8.8.2018 o 20:35 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  263x

(Humorne »fake news« ako sa patrí (18)) Ak dokážu vyrábať mediálni machri »fejk ňjús« akoby na bežiacom páse a „ľavou zadnou“, tak prečo nie aj bloger mimo hlavného miesta, hoci humorne? »Fake news« často nemožno overiť hneď na

     ... ...„prvé sústo“... (až dodatočne a väčšinou s nutnou dávkou námahy!)

     Technická poznámka: „Fake news“ = falošné správy.

     (((V tomto humoristickom článku sú použité niektoré z týchto foriem: karikatúra, satira, sarkazmus, paródia, humor všeobecne, irónia, vtip, žart, hyperbola, parafráza, absurdita, groteska...

     Čierny humor je humor, pri ktorom zdrojom komičnosti sú nepredstierané nehody a ťažkosti. Zdrojom komického efektu je kontrast medzi šokujúcou a tragickou povahou skutočnosti a spôsobom, akým o nej hovoríme. Témy a udalosti, ktoré sú štandardne považované za »tabu«, sú opisované v nevhodne nevážnom, prípadne satirickom a humornom podtóne. Humor samotný však nepopiera ich závažnosť. V prípade čierneho humoru sú vyberané situácie a témy, ktoré sú v spoločnosti určitým spôsobom »tabu«. Dôležitým prvkom nie sú samotné postavy a situácie, ktoré v humore vystupujú, ale je to práve kontrast medzi samotnou situáciou, ktorá vyvoláva u percipienta pocity určitého diskomfortu, a spôsobu, akým mu bola informácia podaná. Čierny humor niekedy využíva aj prvky skepticizmu + cynizmu.

     Satira je ostrý, útočný, uštipačný, bezohľadný výsmech, posmech. V literatúre: umelecké dielo kritizujúce nedostatky, útočiace na nedostatky, chyby niekoho alebo niečoho, a to iróniou, výsmechom a sarkazmom. Vyskytujú sa v nej nereálne prvky, často vyjadrené hyperbolou. (Koniec technickej poznámky „na úvod“).)))

 

     //Pozor! Ide o tému „Fake news“ – čítajte v súlade so svojou slobodnou vôľou!//

 

     Šéfredaktorka denníka STE pani Deatha Deathová oficiálne oznámila verným čitateľom, že už sa denníku podarilo podľa vzoru z Koránu uzurpovať si takmer celú verejnosť Slovenskej republiky.

     „Len sa pozrite – stačilo, aby sme spolu so spolu-sprisahancami z Denníka H spojili s čertom aj diablom so zahraničnými sorošovcami a slobodomurármi – a už tu máme druhý takmer úspešný pokus o pád vlády!

     Škoda, že vždy to niekto pokazí a napokon to nevyjde...

     Bože – a koľko dolárov, jenov, eur a rubľov to zakaždým stojí!

     Ale ja osobne som upísala svoju kedysi vzácnu dušu samotnému Satanovi aj celej Temnote – tak to skôr či neskôr musí vyjsť!

     A ak bude treba, pritvrdíme!“

     Hovorca KBS prezradil, že KBS nič neprezradí a pýáta sa, či tajný dohovor stále platí alebo nie?

     Bežní občania Slovenska absolútne o ničom nevedia. Väčšina z nich sú nevinné ovečky, ktoré skôr alebo neskôr pôjdu na porážku.

 

     //Pozor! Ide o tému „Fake news“!//

 

     Kurz Birkoinu klesol za ostatných 24 hopdín o 55 % svojej hodnoty.

     Odborníci prezradili novinám STE, že za to môže akási Detha Deathová zo Slovenska, ktorá údajne – a teraz sú bezradní, nevedia či „Sorosovi niečo dala“ alebo „Sorosovi dala“ – a oni, nakoľko sú z USA, nevidia žiadny rozdiel.

     Odborníci na tajné meny varujú, že keď to takto pôjde ďalej, tak Bitkoin prestane jestvovať podobne ako bublina o Kaliňákovi a odhalí sa aj, že kto je vinný za smrť všetkých nevinných.

     Opozičné noviny dodávajú, že HEJ, za všetko môžu takzvaní „Dobrovoľníé pomocníci diabla“, ktorým teraz velí opozícia SR.

 

     //Pozor! Ide o tému „Fake news“!//

 

     Zatiaľ čo sa celkový počet ľudí prichádzajúcich cez Stredozemné more do Európy znižuje, Španielsko zažíva bezprecedentný nárast nových migrantov z neďalekého Maroka – už je to 895 458 365 489 325 462 752 328 125 utečencov.

     Nikto netuší, kam sa tak vysoký počet ilegálnych migrantov podeje. Ale ako hovorí zástpca OSN pre utečencov, zatelefonuje šéfredaktorke denníka STE pani Deathe Deasthovej, prisľúbi jej nejaký podraz proti Ficovi a Kaliňákovi – potom mi určite táto najúspešnejšia profesionálna bosorka v našej galaxii poradíé (pozor, nie porodí!)...

     Záchranári v sobotu v oblasti Gibraltárskeho prielivu, ktorý je najužším miestom vodnej hranice medzi Európu a Afrikou, a nadväzujúcom Alboránskom mori objavili spolu deväť lodí s 395 586 784 358 ľuďmi, napísala španielska pobrežná polícia na STEterri. Ďalšiu malú loď s 358 pasažiermi našli v nedeľu.

     Počty utečencov a iných ilegálnych migrantov, ktorí sa plavia cez Stredozemné more do Španielska, sú tento rok vyššie ako v prípade Talianska, ktoré čelilo hlavnému náporu v uplynulých rokoch. Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM) informovala, že od začiatku tohto roka prišlo na španielske pobrežie takmer Trilión migrantov.

 

     //Pozor! Ide o tému „Fake news“!//

 

     Prezident SR pán Andrej Ziska (mega-ziska) vyjadril absolútne vysokú spokojnosť s tým, ako pokračuje americko-slovenské sprisahanie proti súčasnej slovenskej vláde a slovenským občanom – za odmenu nechá pán prezident vpustiť 458 758 ilegálnych migrantov, ktorých nikto nechce.

     „Viete, my máme už dlhé stáročia bohaté skúsenosti s neprispôsobivými občanmi...

     ...a priznávam sa, tých 105 miliónov dolárov sa mi bude hodiť, keď odídem z politiky – to je predsa logické – NIE?“

 

     //Pozor! Ide o tému „Fake news“!//

 

    Stretli sa opozičné veličiny v hoteli Hilton aj s predstaviteľmi bankových domov, so šéfredaktormi Denníka H a novín STE – pilo sa špičkové šampanské, jedli sa vyberané jedlá a rozdávali sa tučné šeky všetkým, ktorí sa spolu-podieľajú na spolu-sprisahaní prezidenta Zisku, rôznych médií a neschopnej opozície, ktorá by za normálnych podmienok nikdy neuspela v riadnych voľbách.

     Igorko Vatovič prehlásil, že keď bude treba, tak osobne zoberie samopal a postrieľa tých grázlov – ak by náhodou sprisahanie nemalo úspech.

 

     //Pozor! Išlo o tému „Fake news“!//

 

+

+

+

     Koniec článku

+

     Don't worry, be happy!

+

+

+

 

     BONUS –mimo článok (čiže čosi navyše, prídavok)

 

     ODKAZ istej nemenovanej osobe zo Slovenska: „Je ľahšie uveriť lži, ktorú počujeme tisíckrát, než pravde, ktorú počujeme len raz." (Abraham Lincoln)

+

     Francúz Carra de Vaux v knihe: „Mohamedánstvo“ z roku 1877 píše: „V týchto krízach Mohamed upadal do akýchsi epileptických záchvatov, majúc hlavu vyvrátenú dozadu, oči planúce, penu okolo úst a bol celý spotený.“ Ak nechceme tvrdiť, že skrz Mohameda hovoril zlý duch, potom by sme museli predpokladať, že žiadne zjavenie nemal, a že Korán je čisto ľudského pôvodu.

+

     Niektorí novinári nechcú vedieť, ako je to s pojmom Konšpirácia:

     Konšpirácia – vzbura – prudký hromadný odpor proti autorite, proti režimu a podobne (napríklad otrokárske vzbury, organizovať vzburu), povstanie (ozbrojená vzbura), odboj (organizovaný odpor proti režimu), revolúcia, sprisahanie a konšpirácia (tajne pripravovaná vzbura), puč (násilné zmocnenie sa moci malou skupinou), revolta, komplot (odpor malej skupiny), rebélia, bunt.

     Konšpirácia – (podľa slovníka cudzích slov) sprisahanie, komplot, ilegálna činnosť, tajná dohoda.

     Konšpirátor = vzbúrenec, účastník vzbury, povstalec, odbojár, sprisahanec, účastník tajne pripravovanej vzbury, pučista, odbojca, burič, rebelant, rebel...

+

     Mt 7, 12-20: Všetko, čo chcete, aby ľudia robili vám, robte aj vy im. Lebo to je Zákon aj Proroci. 13 Vchádzajte tesnou bránou, lebo široká brána a priestranná cesta vedie do zatratenia a mnoho je tých, čo cez ňu vchádzajú. 14 Aká tesná je brána a úzka cesta, čo vedie do života, a málo je tých, čo ju nachádzajú! 15 Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci. 16 Poznáte ich po ovocí. Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy? 17 Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie. 18 Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie. 19 Každý strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa. 20 Teda po ich ovocí ich poznáte. (Koniec citácie)

+

 

Pozri si: http://makrosvet.wordpress.com/2011/09/02/tajny-archiv-vatikanu- vznik-islamu/

https://www.youtube.com/watch?v=ONZeoYvh-Go

 

+

     A súd je v tomto: Svetlo (Kristus) prišlo na svet, a ľudia milovali tmu viac ako svetlo, lebo ich skutky boli zlé. Veď každý, kto zle robí, nenávidí svetlo a nejde na svetlo, aby jeho skutky neboli odhalené. Jn 3, 19-20

+

 

     „Všetko, čo sa týka druhých, môžete robiť iba s ich súhlasom.“

     (N. D. WALSCH: Rozhovory s bohom)

+

     Všetci sme »Božími deťmi« a Boh dal každému z nás anjela strážneho, ktorý nás ani na sekundu neopúšťa. Nikdy nie sme sami. Náš anjel je stále s nami a je to strážca duše. Náš anjel je jeden z najvzácnejších darov, ktoré sme od Boha dostali. Prečo to teda nevyužiť?

     Váš anjel strážny existuje len pre vás a chce vám pomáhať v každej oblasti vášho života. Keby sme si len dokázali uvedomiť, ako veľmi nám anjel dokáže pomôcť, život by bol oveľa jednoduchší.

     Podľa Lorny Byrne(ovej) je mimoriadne dôležité počúvať, čo nám chce strážny anjel povedať. Neuzatvárať sa, nemávnuť nad tým rukou, ale skúsiť sa započúvať. Cez rôzne, neraz nenápadné a na prvý pohľad nedôležité signály, vedú nás a ukazujú nám správny smer. „Prečo to neskúsite? Veď anjel vás nikdy nebude nabádať na nič zlé, nepožiada vás o to, aby ste kradli či bojovali. Nebude vám šepkať negatívne veci, takže nemáte čo stratiť,“ odkazuje Lorna Byrne(ová). Existuje vraj veľa druhov anjelov...

+

     Gyorgy Schwartz: „Musím povedať, že subverzia (podvratná činnosť, prevrat, podrývanie, rozvracanie zvnútra) je veľká zábava. Najväčším umením boja je vôbec nebojovať, ale subverzovať všetko hodnotné, všetko, čo má cenu v nepriateľskej zemi. Zničiť morálne hodnoty, náboženstvo, úctu k autoritám a predstaviteľom, kultúrne tradície, všetko...

     Postaviť bielych proti čiernym, starých proti mladým, názor proti názoru, presvedčenie proti presvedčeniu, bohatých proti chudobným. Všetko, čo rozdeľuje ľudí a ničí morálne hodnoty národa, to je správne. Potom je taká zem moja. Keď je všetko rozvrátené, zem je dezorientovaná a zmätená, demoralizovaná a destabilizovaná, nastane tá vytúžená kríza. Je to kultúrny marxizmus, všeobecne známy ako »politická korektnosť«. Prechádzame kultúrnou, morálnou a náboženskou revolúciou. Je to podstata veľkej kultúrnej vojny, ktorou naša spoločnosť prechádza. Ľavicoví radikáli sú proti kresťanstvu, proti Bohu a proti tradíciám, preto cez nich tlačíme migrantov do štátov, ktoré chceme destabilizovať. Podporujú sexuálnu revolúciu, chcú zmeniť to, ako ľudia žijú a mením cez tieto skupiny ľudské hodnoty. Celý svet sa rozdelil už len na dve názorové skupiny. Rozdelenie je len podľa morálky, sociálnej príslušnosti, kultúry a náboženstva. Veľmi dobre vieme, že kultúrny stret nevytvoril nikdy v minulosti, súčasnosti a ani v budúcnosti nevytvorí pokojné spolunažívanie a na tom staviam svoj obchod. Jedna alebo druhá strana nakoniec prevládne. Tento boj, ako vidno, momentálne vyhrávam. Stúpenci tradícií sa razom stali kontra-kultúrou a dostali sa na pokraj spoločnosti, kde ich stále osočujeme a zosmiešňujeme cez naše spolky, ktoré financujeme a médiá, nad ktorými máme moc.“ (citát nie je úplný, ale pán Google vám vyjde v ústrety!)

+

     Poznámka: ak by mi chcel niekto napísať, použite e-mail adresu: vilcek . jan @ gmail . com – bez medzier, pochopiteľne. (prosím daruj zdravotne trpiacemu na lieky + liečbu: iban code SK3711000000008019075586) nech Ti to Pán Boh odplatí!

 

+

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Kvôli strachu z tajomstva nedokážeme vnímať realitu (píše Michal Havran)

Od UFO k strachu z tajomstva.


Už ste čítali?